2733
2734

یکی میگه 20تومن پرداخت کن

یکی میگه 5تومن 

یکی میگه 10تومن 

چرا واقعا ،؟من ماه چهارم هنوز دکترموانتخاب نکردم سرهمین مسئله،چون طبیعی نمیخام 

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بلخره منم تیکربارداری گذاشتم😬🥹واسه نینی یه صلوات میفرستی سالم ‌صحیح به دنیا بیاد؟🥲❤️ممنون عزیزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من دکتر ۵تومن گرفت

بیمارستانم ۲۰

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
2740
یعنیرچی،  یعنی حتی اگ بیمارستان خصوصی بری. پول بدی،  اگ به سر باشه،  سزارین نمیتونم؟ ...

نه عزیزم میشه سزارین کرد بیمارستان خصوصی شهر ما اگه سزارینت اختیاری باشه هزینه ی بیمارستان با بیمه انجام نمیشه اگه اجباری باشه با بیمه انجام میشه همین…زیرمیزی دکتر که فرقی نمیکنه

و انسان به اندازه ی امنیتی که به دیگران میدهد،مومن است🕊
یعنیرچی،  یعنی حتی اگ بیمارستان خصوصی بری. پول بدی،  اگ به سر باشه،  سزارین نمیتونم؟ ...

شدن میشه سزارین اختیاری الان خیلی انجام نمیدن . اون دکتر زیرمیزی خودشو میگیره ب غیر از هزینه سزارین اختیاری دوست من برا زایمان با اینکه بچه ب سر بود بازم اصرار داشت ک سز اختیاری بشه . دکترش گف ۵ تومن دیگ علی الحساب بزن برام تا برات نامه شو بزنم