2733
2739
عنوان

هر موقع شام دعوتتون کنه مادرشوهرتون میرین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 995 بازدید | 65 پست

بیا خونه تمیز کنیم؟ 🫥

نخیر نمیرم

یکبار پیش اومد موقع خونه تکونی دعوتم کردن ناهار که به این بهانه کار بکشن، برخوردی کردم که بفهمن کارشون اشتباهه و تمام شد. 

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
من شام اونجا رفتنی پا نمیشه شام بزاره همیشه باید من رفتنی خودم بزارم

چندسالته تو؟ 😶🫤

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از تجربه ۱۰ ساله من استفاده کن اصلا در دسترس و صمیمی نشو ... از هر چند بار یکی شو قبول کن و برو اونم خیلی رسمی ... اشتباه نکن اشتباه نکن 

ای آنکه دوست دارمت اما ندارمت   جایت همیشه در دل من درد می کند 💔    
2728
🫤🫤🫤😶😶😶😶 دوره عقدی و بله قربان گویان در خدمتشی؟ 🙄😑😑🤧🤧 عزیزم من که سه ساله عروسی کردم، م ...

آره دوران تقدم خیلی اصلا زنگ میزنم پاشو بیا اینجا ناهار امشب مهمون داریم شام بیا اینجا باید برم سفره باز کن ظرف بشور چای ببر خستمخ اصلا بعد زنگ میزنه پاشو بیا بریم باغ پاشو فلان کار اصلا دوست ندارم شاید من کار دارم اخه

من تنهایی نمی‌رم اگ همسرم بیاد میرم اونم سالی یه بار راه مادرتو نرو گ تهش بس راهست اونا با توجه به ...

دقیقا همینطوری هستش پدر شوهرم که ادمو آدم حساب نمیکنه ن خوش اومد گویی میکنن نه چیز دیگری 

چطور؟

اونقدر خودم تنها رفتم اونم گفت خودش می‌ره دیگ 

منو صبح میذاشت اونجا یا خودم میرفتم (اگه نمی‌رفتم دعوا راه مینداخت که تو مامان منو دوست نداری) ساعت ۱۲   ۱   ۲  میومد دنبالم حتی بالا هم نمیومد شامشو برمیداشتم میرفتم بعد چندسال تازه صدام دراومد الان دیگ تا میگه برو میگم خودت نباشی نمیرم 

جاریام همه با شوهرشون میومدن قشنگ شامو میخوردن میرفتن من میموندم و ظرفا شوهرمم با رفیقاش بود

کلیپ تولد خوشگل درست میکنم اگه خوشت نیومد تغییرش میدم فقط با هزینه ۵۰ تومن   آیدی روبیکام  @Artemis997467
2740
من تنهایی نمی‌رم اگ همسرم بیاد میرم اونم سالی یه بار راه مادرتو نرو گ تهش بس راهست اونا با توجه به ...

مامان من خیلی سرویس بهشون داده بود.  غریبه هم بوده بین شون،  برای خودشیرینی هییییی محبت میکرده.  الان چی شده؟ هیچی اعصاب و کمرش داغونه! 

از همون اول بهم میگفت حواستو جمع کن با تعریفاشون گول نخوری. هی خودشیرین بازی دربیاری.  ولی امان امان از بابام. 

مدااااااام در گوشم میخوند باید رفتی اونجا کمک کنی،  کار کنی،  نگن لعنت به پدر و مادرش😶😶😶😑😑😑😕😕😕

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
من شام اونجا رفتنی پا نمیشه شام بزاره همیشه باید من رفتنی خودم بزارم

ن عزیزم نرو وقتی همسرت هست برو ..موقع مهمونی هم‌کارتقسیم کنید ..ولی به خوبی با رفتارخوب بگو کاردارم نمیرسم ..کم کم ازسرشون بنداز

آره دوران تقدم خیلی اصلا زنگ میزنم پاشو بیا اینجا ناهار امشب مهمون داریم شام بیا اینجا باید برم سفره ...

دانشجو و شاغل نیستی؟ اگه نیستی حتما خودتو مشغول کن.  یه انلاین شاپ راه بنداز یا مثلا اگه علاقه داری،  خیاطی برو و بعدش مشتری بگیر کار کن. یا مهارتی هنری یاد بگیر و خودتو باهاش مشغول کن و درخواست هم دادن،  بگو سرم شلوغه نمیتونم بیام. 

2706