2733
2739
عنوان

هر موقع شام دعوتتون کنه مادرشوهرتون میرین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 995 بازدید | 65 پست

اتفاقا چون نامزدی از حالا اینو جا بنداز که ممکنه خیلی وقتها برنامه دیگه ای داشته باشی . برای تمیزکاری و خونه تکونی هم اصلا نرو بگو کمکی بگیرید خودتم از اول برای خونه تکونی کمکی بگیر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره الان شوهرمم سرکاره

اگه تنها بری شوهرت عادت می‌کنه به تنهایی اگه رفیق بازم باشه که دیگ واویلا فکر کن تورو می‌ذاره خونه باباش ساعت دو شب میاد دنبالت زبونشم درازه 

کلیپ تولد خوشگل درست میکنم اگه خوشت نیومد تغییرش میدم فقط با هزینه ۵۰ تومن   آیدی روبیکام  @Artemis997467
2731
این همیشه در کمک میخاد رابطه 

زیادنری وعادت ندی بهتره

من۱استکان هم آب نمیکشم

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
اگه تنها بری شوهرت عادت می‌کنه به تنهایی اگه رفیق بازم باشه که دیگ واویلا فکر کن تورو می‌ذاره خونه ب ...

نه اینجوری نیست اصلا شوهرم ن رفیق داره ن چیزی ولی اونجا خونشون نباشه دوس ندارم برم

2738

کلا از الان که نامزدی هرجور عادت دادی همونجور میشه من از دوران نامزدی خودمو کلفت خانواده شوهر کردم اینقدر کردم براشون که نگو طوری که اگه دو سه روز نمیرسیدم برم خونشون و یا غذایی چیزی بپزم میشدم شمر روسیاه!!!!!!؟؟ و الان بعد سه سال قطع رابطه کردم باهاشون و خسته و داغون شدم و قرص اعصاب مصرف میکنم........لطفا لطفا لطفا حساب شده برو و بیا و خیلی سطحی کمک کن که وظیفه ات نشه و توقعشون بالا نره عزیزم

من شام اونجا رفتنی پا نمیشه شام بزاره همیشه باید من رفتنی خودم بزارم

چون عادتشون دادید

من۲خواهربزرگترداشتم وخودمم۳۱ازدواج کردم

بلدبودم

ازاول بایددرست رفتارکنی تاضررنکنی

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
فقط فقط با شوهرت برو اشتباه منو نکن

چطور؟

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔

بله من میرم

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

🫤🫤🫤😶😶😶😶

دوره عقدی و بله قربان گویان در خدمتشی؟ 🙄😑😑🤧🤧

عزیزم من که سه ساله عروسی کردم، مادرشوهرم یکبارم زنگ نزده مهمونی دارم بیا کمک. 

شوهرم میگه مامانم اخلاقشه به عروس نمیگه بیا،  عروس اگر خودش خواست میره  . 

البته اوایل گیر میدادن بیااینجا غذا بپز که گردن نگرفتم. 

عروسی کردم و گفتن،  شوهرم گفت،  گفتم من دوست ندارم میرم خونه کسی پای گاز بایستم و بوی غذا بگیرم. 

من با گاز خودمون و وسایل خودمون راحتم. 

چندبار که تکرار شد،  بیخیال شدن. 

حالا برم ببینم مثلا سیب زمینی سرخ میکنه کمکش میدم. سالاد مثلا خرد میکنم. ولی صفر تا صد باخودم باشه،  قبول نکردم. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
کلا از الان که نامزدی هرجور عادت دادی همونجور میشه من از دوران نامزدی خودمو کلفت خانواده شوهر کردم ا ...

خیلی درک میکنم شمارو من قبلش خیلی کمک میکردم دیدم داره کم کم سوار میشه کم کردم 

2706