2733
2739
عنوان

چه رفتار همسرتون ....😐

| مشاهده متن کامل بحث + 949 بازدید | 63 پست

قبلا میگفت من کارم زیاده و سرم شلوغه کلا خوشحال میشدم چون میدیدم پرتلاشه و تامینم ،ولی از اینکه یه سفر بی دغدغه نرفتیم ،یه مهمونی بخوام بدم دهبار باید هماهنگ کنم باهاش و..... خلاصه اینا یکم عصبیم میکنه ،برمیگشتم جدی میگرفتم این قضیه رو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامانی نباشه   وابستگی شدید ب مادر خاهر   و اینکه پدر نداشته باشه کلاهت پس معرکه ...

چرا پدر نداشته باشه کلاهت پس معرکه س؟

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
2728
به نظرتون چه طوری میشه متوجه این موضوع شد؟

خودشو پنهان نکنه نشون میده تو جلسات خواستگاری مشخص نمیشه .

باید تو موقعیت مختلف امتحانش کنی

🖤حضرت علی علیه السلام🖤میشه اگر دوست داشتید برای شفای دخترم دعا کنید.
2740
چرا پدر نداشته باشه کلاهت پس معرکه س؟

همسرم پدر نداره خودشو مدیون مادرش میدونه   و همین موضوع باعث وابستگی ب مادرشون میشه.همین موضوع برای خاهرمم پیش اومد متاسفانه من دقت نکردم وگرنه اخلاقش عالیه و دوسشدارم

مامان قوی ک فقط بچه هاشو داره

اینکه تفاوت اخلاقی که مثلا من از حیوون خونگی خوشم میاد و اون بدش میاد

قبل ازدواج میدونستم ولی فکر میکردم مهم نیست

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
همسرم پدر نداره خودشو مدیون مادرش میدونه   و همین موضوع باعث وابستگی ب مادرشون میشه.همین م ...

خداروشکر. میشه بپرسم چطور با همسرت آشنا شدی؟

و اینکه جفتتون چند سالتونه؟

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
2706