2737
2734
عنوان

ن از پدر شانس آوردم ن شوهر

217 بازدید | 5 پست

من عقدم بابام فوت کرده.. بابام آدم خوبی نبود بددهن بود به مامانم خیانت می‌کرد کتک و دعوا

ولی با اینکه پولدار نبودیم 

پول میداد هر مانتویی هر شلواری و... دوس داشتم و خوشگل بود میگرفتم و تیپم براساس سلیقه م بود..(ولی وقتی عقد کردم بابام از کارافتاده شده بود و شوهرم اون روزا رو ندیده) 

شوهرم آدم چشم پاکیه مو به ولی خسیسه تیپم براساس بودجه م شده

خواهرشوهرم تو عمرش لباسایی ک من میپوشیدم ندیده  و همین الانم مانتو صورتی جیغ و روسری گل گلی سبز و شلوار غواصی دمپا میپوشه بعد واسه من اظهار فضل میکنه میگه لباس عروس اروپایی از مد رفته دکلته بگیر... یا شال مرواریدی نپوش مد نیس  و... 

جای من بودین چیکار میکردین++؟ 

خب نپوشیده دلیل نمیشه نظر نده چون شما یه زمانی می‌پوشید الان واس این حرفه می‌پوشه یا نظر میده چه اشکال داره 

چه حرفا در میارید

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

طبق عقیده و نظر خودم زندگی میکنم برات مهم نیست نظر بقیه... خواهر شوهرم چندبار گفت جرا کفش پاشنه بلند نمیپوشی وقتی با داداشم میری بیرون گفتم جفتمون اسپرت دوست داریم داداشت از همین تیپ من خوشش میاد

در ضمن خدا پدرتو رحمت کنه روحش شاد 

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏