2737
2734
عنوان

یه تاپیک مضخرفی الان دیدم 😑

211 بازدید | 9 پست

درمورد حس ششم که خیلیا ریخته بودن تو این تاپیک طرف خیلی راحت می‌تونه با نگاه انداختن به تاپیک های شما یه اطلاعات کلی دربیاره تحویلتون بده خیلی عصبیم از همچین تاپیکا و کاربرایی خیلی راحت به طرف میگه شوهرت بهت خیانت می‌کنه و فکر و ذهن یه آدم رو بیخود آلوده می‌کنه و مقصر اصلی هم اون خانمه که میاد همچین سوالایی از یه غریبه که هیچ شناختی نداره صرفا بر اساس یه توهم و حس همچین سوالی ازش می‌پرسه اینا همش حق الناسی هست که بگردنتون میمونه شما به دید یه سرگرمی و حتی وسیله پول درآوردن بهش نگاه میکنید اما طرف از سرسادگی جدی میگیره و مثل خوره حرفای شما میفته تو زندگیش و بیچارش می‌کنه 

ببینید حس ششم وجود داره که اکثرا فکر میکنم دارن تو زندگیشون خود من هم گاهی اوقات حسم خیلی قوی میشه جوری که تصمیم گرفتم ساده از حسی که سراغم میاد رد نشم اما لطفا اینقدر به این حسا تکیه نکنید چرا؟ چون تبدیل میشید به آدم متوهم و خیال پرداز واقعیت ها رو ببینید حس گاهی اوقات می‌تونه کمکتون کنه اما به شرطی که تحقیقات لازم بعدش شده باشه نه اینکه به خاطر صرفا یک حس بیای زندگی خودتو نابود کنی نه چیزی دیدی نه چیزی شنیدی نه مدرکی تو دستته 

میخوای ف ال بگیری میخوای از آینده با خبر بشی یا هر چیزی که به این شکله به دید یه سرگرمی بهش نگاه کنید و جدیش نگیرید غرق واقعیت بشید نه توهم کسی که خیانت می‌کنه ممکنه تو حس کنی ولی بعدش باید علائمشو با چشمات ببینی نه با گفته های حس ششمی یه فرد ناشناس

🤍

واقعا منم عصبی میشم 

آخه چطور باور می کنن 

چقدر این تاپیکهای حس ششم تاکسیکن 

اصن حس ششم اینجور ک اینا میگن نی

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠    ♡ARMY♡♬   فوتبالی ام ღ☆☆love love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی جان حالا شما یه نگاه به تاپیکای من بندازدرموردم بگوببینم چیا فهمیدی؟🤔

باور کن به یکی از کاربرا گفته بود شوهرت بهت خیانت میکنه و طلسمش کردن من رفتم تو تاپیک های اون کاربر گشتم صفحه اول اون زن درمورد خیانت شوهرش و جادویی که براش بسته بودن حرف زده بود اینقدر از دست اون کاربر عصبی شدم تصمیم گرفتم این تاپیک رو بزنم حس رو قبول دارم ولی به شرطی که این حس تبدیل به واقعیت بشه برات نه صرفا فقط یه حس بمونه 

🤍
2731

من تو هیچ تاپیک حس ششم نمی‌رفتم ولی یبار از سر ناامیدی وسردرگمی رفتم تو یه تاپیک حس ششم ازش سوال کردم راهنمایی خوبی بهم کرد😐

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

به نظرم مغز ما خیلی زود و باسرعت همه چیز رو آنالیز می کنه

از الگو هایی که توی اتفاقات قبل دیده استفاده می کنه

اینقدر سریع که قبل از این که خودمون با منطق بشینیم فکر کنیم شاید یه حسی در ما به وجود بیاد راجع به اون قضیه

شاید اکثر اوقات درست باشه چون الگو های رفتاری مشابهن

ولی گاهی هم ممکنه اشتباه باشه

پس هیچ وقت نباید به این حس تمام و کمال اعتماد کرد فقط منطق و دلایل عقلی برای تصمیم گیری قابل اعتمادن

پ.ن:  حرفم احتمالا علمی نیست فقط نظر خودمه

من مرغ آتشم ... شب را به زیر سرخ پر خویش می‌کشم ... در من نشان نیست ز سردی و تیرگی ... من از سپیده‌های دروغین مشوشم❤️‍🔥 " سیاوش کسرایی"
من تو هیچ تاپیک حس ششم نمی‌رفتم ولی یبار از سر ناامیدی وسردرگمی رفتم تو یه تاپیک حس ششم ازش سوال کر ...

راهنمایی یا پیشگویی ؟ ببین من میگم بدید یه سرگرمی بهش نگاه کن تا موقعی که واقعیت برات روشن بشه وگرنه با یه حس که نمیشه آدم به کسی تهمت بزنه یا زندگیشو خراب کنه شوهر من پیش دعانویس می‌رفت از من بد و بیراه گفته بود یبار این به من حس بد گرفته بود یبار از تو دهنش دراومد 🤦🏻‍♀️ من همچین کسایی رو نمیبخشم خدا ازشون نگذره 

🤍
راهنمایی یا پیشگویی ؟ ببین من میگم بدید یه سرگرمی بهش نگاه کن تا موقعی که واقعیت برات روشن بشه وگرنه ...

بیشتر راهنمایی بود ولی پیشگویی هم داشت من تاپیکی هم ندارم ولی اون کاربرو خیلی جاها دیدم دنبالش هستن و جواب نمیده مگراینکه خودش تاپیک بزنه

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2740
به نظرم مغز ما خیلی زود و باسرعت همه چیز رو آنالیز می کنه از الگو هایی که توی اتفاقات قبل دیده استف ...

اره نه این حسی که میگم حس ماورایی هست اون حس که بر اساس تجربه از گذشته بوده رو بهش میگن تجربه من خودم بارها پیش اومده حدسم درست بوده ولی نمیتونم تموم زندگیمو با حسن تصمیم بگیرم آدم خطاکاره اشتباه می‌کنه احساسات آدما هم ممکنه اشتباه دربیاد وقتی چیزی حس کردی باید برات تبدیل به واقعیت بشه اگه فقط حس داری این فایده نداره حتی امکان داره حست هم کاملا واقعی باشه ولی وقتی مدرکی تو دستت نداری چطور میتونی تصمیم بگیری حداقل یه مدرکی جور کن یه تحقیقی بکن بعد تصمیم بگیر 

🤍
بیشتر راهنمایی بود ولی پیشگویی هم داشت من تاپیکی هم ندارم ولی اون کاربرو خیلی جاها دیدم دنبالش هستن ...

بشنو و جدی نگیر حتی ممکنه واقعی هم باشه ولی فقط بدید یه سرگرمی نگاه کن تو توی یه دنیای واقعی داری زندگی می‌کنی نه خیالی 

🤍