2733
2734
عنوان

شوهرم این روزا حس میکنم...

792 بازدید | 15 پست

حس میکنم عصبی تر شده تا چیزی رو اعصابش بره سریع داد میزنه سرم در حالی که قبلا اینجوری نبود 

خودم فکر میکنم از وقتی دکتر گفته به مدت 2. 3 هفته رابطه و آمیزش نباید داشته باشیم تا چند روز اوایل خوب بود ولی الان که نمیتونه ازم رابطه بخواد حرص و عصبانیتش رو سر داد زدن سرم خالی میکنه منم خیلی حساسم و زود ناراحت میشم خودشم میدونه من حساسم ناراحت میشم و بعدش سریع از دلم در میاره ولی همون موقع گریم میگیره 

هنوز پیش دکتر نرفتیم که بگه وضعیتم چطوره خیلی نگران شوهرمم با اینکه گاهی اوقات جور دیگه ای سعی میکنه خودشو باهام آروم کنه و نیازشو برطرف کنه اما حس میکنم جوابگو نیست و عصبانیتش بخاطر همینه منم دیگه طاقت اینجور رفتارا ندارم خسته شدم از زمین و زمان که حس میکنم ب هیچکدوم کارام نمیرسم ولی راضی ام عصبانیتش بخاطر همین باشه ولی اخلاقش کلا عوض نشده باشه کسی تجربه داره بگه این اتفاق براش افتاده یا ن؟؟

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
ببخشید شاید از کلمنتم ناراحت بشید اما واقعا بخاطر رابطه نداشتن عصبی میشن و داد میزنن؟؟ 

بله ظرفیت همه مث هم نیس 

این رابطه برای بعضیا طوری هس ک باعث رفع خستگی و فشارهای روانی شونه حالا ادمی ک اینطور باشه ۳هفته خیچستگی درنکنه چطور میشه حال و روزش؟

زن و مرد هم نداره در هر دو جنس همینطوره

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.
موافقم. خودم بارها تو همسرم دیدم چند روز بی دلیل اعصاب نداره و هی گیر میده

شوهر من یه روزایی خیییلی امیدوار و شادو شنگول و عشقولانه

گاهی چند روز تو ماه ناامید و تو فکرو کمی عصبی 

درکش میکنم زندگیا سخت شده

من از زمانی که او دوستم دارد،در چشم خودم ارجمند می‌آیم🧚‍♀️💕

عزیزم بنظر منم بخاطر همونه دیگ حقم داره حالا تو میگی سه هفته شوهر من چهار روز پریودی منو میخواد دهن باز کنه منو بخوره انگار ک اون پریودی من همشانه و نوازشش میکنم ک یکم از سرش‌بپره چون خودش میگ فشار های روحی روانیش تخلیه میشه پس به دل‌نگیر. زیاد 

پیش میاد عزیزم اونا هم ممکنه گاهی اوقات از لحاظ هورمونی بهم بریزن یکی از مواردش رابطه جنسی منظم هس ...

امیدوارم واقعا 

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 
الان بلعیده میشم ولی غریزه جنسی وقتی ارضا نشه فرد خودشو با پرخاشگری تخلیه میکنه

آره خودمم همینو حس میکنم چون قبلا ب اینطوری اصلا عصبی نمیشد زیاد 

چرا دوسه هفته نباید رابطه داشته باشین؟

چون باردارم گفت بهتره دو سه هفته نداشته باشید بخاطر خودت میگم 

الانم تقریبا بنظرم بیشترش گذشته خداروشکر 

2706