2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

مهمون داشتیم عموهام میومدن(7 تا هستن) یکی از زن عمو هام باما از همه صمیمی تره و اومده بود کمک مادرم بعد به من گفت برو در اتاقت رو قفل کن الان عمو هات میان بچه هاشون اتاقت رو نابود می منن(دختر عمو و پسرعمو هام جوری بودن کشو لباس رو هم می گشتن) منم گفتم باشه وقتی همه اومدن بچه ها میگفتن در رو باز کن منم گفتم نه باز نمی کنم اوناهم رفتن پیش زنعموم و مادرم گله کردن، زن عموم و مادرن بهه من گفتن در رو براشون باز کن گناه دارن منم گفتم خودتون گفتین درو قفل کن اینا میان حمله میکنن به وسایلت(تموم زن عمو هام اونجا بودن) یاد قیافه مامانم و زن عموم میوفتم خنده م میگیره بعد مهمونی مادرم و زن عموم یه دل سیر کتکم زدن چرا جلو اونا اینو گفتم🤣🤣🤣

هیچ کس اونقدر بی گناه نیست                               که بتونه زندگی دیگران رو قضاوت کنه                    پس سکوت لطفا…🖤اگه این رو میبینی میشه برای قبولیم تو کنکور دعا کنی🩷خدا صد برابر دعات رو بهت برگردونه❤️