2737
2734

سیستم ایمنی ش ضعیف میکنه اخر هفته میخواستیم دعوت کنیم یه هفته پیش قول دادیم به مادرشوهرم زنگ زد گفت این هفته سرمای شدید خوردین من سیستم ایمنیم ضعفه سرما ممکنه سرماتون سیستم ضعیف میکنه حالا مادرشوهرم میگه نمیخواد منو دعوت کنی مگه من لنگ مهمونی توام حالا با اون صدای گرفته وحشتناک....حالا من تعجب میکنم از رفتار مادرشوهرم .چقد غیر منطقیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام والله همه شون همینن بچه های خواهر شوهرم آبله گرفت با فاصله 20 روز ..20 روز پیش میخواستن بیان تولد دخترم شوهرم گفت نیاین شما هم ناقلین کوچیکه واکسن نزده . مادرشوهرم میگفته آبله نیست چون اون یکی هنوز نگرفته بود حالا که اون یکی هم گرفته زنگ زد دیروز به من گفت می خوام بیام بچه ها رو ببینم گفتم مامان شما ناقلین با اینکه قبلا گرفتین من نمیتونم ریسک کنم بچه واکسن های آبله رو نزده نه یکسالگی نه 4تا 6 سالگی خانم بهش برخورد وووو یکم حرف سرد زد ................ راهش اینه به حرفاش فکر نکنی یه چی گفت دیگه تموم میشه میره  

والا ‌حتما پشت سرم میگه زنش نمیزاره .

به منم میگه نمیزاری بچه هامو ببینم. مامانم راه دور عید یه هفته رفتیم پیشش از بعد زایمانم ندیده بودمش حالا میگه فقط اونا حق دارن بچه ها رو ببینن؟       من هیچی نمیگم بدی کنم بدم خوبی کنم بدم ......... ول کن خواهر ............ رها کن بزار بدباشیم