2733
2734
عنوان

مرغ آبدار داخل سرخ کن بدون روغن

440 بازدید | 42 پست

اون دفعه گذاشتم خشک میشه چند تا تیکه مرغ میزارم روی توری ولی روغن مرغ و اینارو هم میگیره میریزه تو بشکه زیریش و خیلی خشک میشه چیکار کنم نرم و ی کم ابدار بشه با نون برنج خورد 

خدایا شکرت 

من همیشه درست میکنم خشک نمیشه 

با پوست مرغ بذارش چون پوستش باعث میشه نرم بشه 

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حرارت رو کم کن زمانش رو بیشتر

و روغن اسپری کن یا با دست بمال بهش

همینطور ادویه ها رو

اگ مزه دار کردی هم ک بهتر.

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
2728
من خودم میندازم تو فویل یکم روغن میزنم دیگه خشک نمیشه

به جای روغن با پوست بذارش خیلی عالی میشه 

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 
حرارت رو کم کن زمانش رو بیشتر و روغن اسپری کن یا با دست بمال بهش همینطور ادویه ها رو اگ مزه دار ک ...

اره مزه دارکردم روغن همون اول بزنم که میخوام بزارم داخلش

خدایا شکرت 
2740

من درست میکنم داخل سرخ کن خشک نمیشه 

من تو پیاز و ادویه و سس مایونز و ماست میزارم چن ساعت بمونه و روغن 

بعد با چاقو هم مرغ رو سوراخ سوراخ میکنم که ادویه و اینا داهل مرغ هم بره بعد میزارم سرخ کن عالی میشه 

ساید زمان زیادی میزاری

اره مزه دارکردم روغن همون اول بزنم که میخوام بزارم داخلش

آره عزیزم از همون اول

ولی حرارته خیلی مهمه

بالا باشه بیرونش خشک میشه داخلش خام میمونه

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
ادویه میزنم پیاز میذارم لاش بوشو بگیره 

از این فویل آهنی ها 

بره من چهار لیتر سرخ کنم بزارم رو چند عکس مرغ نداره نمیدونم کدومو بزنم بره مرغ

اینارو میزنه  

پخت .سرخ کردنی هوا.کباب.آبگیری کنید.دوباره گرم کردن

خدایا شکرت 
آره عزیزم از همون اول ولی حرارته خیلی مهمه بالا باشه بیرونش خشک میشه داخلش خام میمونه

میزارم 180 سی دقیقه 

نمیدونم چندبزارم سرخ کنم چهارلیتره 

خدایا شکرت 
2706