2737
2739

تمیزی و نظافت عالی وواجبه ولی یسریا که بیش ازحدادعای تمیزیشون میشه دقت کنی رورفتاراشون خودشون واقعا کثیفن  یکم وابدید بابا

من ک اصلا خونشون‌نمیرم

خیلی گیرن

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌  درمورد حسابداری و بازار کارش ممنون میشم اگر اطلاعی دارید باهام به اشتراک بزارید🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

همه نه . ولی یکیو میشناسم اینجوریه 

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
2738

اره اکثریت بنظر خودشون تمیز میان ولی کثیفن😂😂

سلامتی اون رفیقـی که مجازیهــ...امــّــــا...یه جوری برات سنگ صبوره...که هیچکدوم از رفیقای واقــعیـتـــ..به گرد پاش هم نمی رسن …

آره یکیش خواهرشوهر من 

انقد ادعای تمیزیش میشه 

بعد من ازش یه حرکتایی چندشی دیدم که نگو 

مثلا میخواست تو یه ظرف ترشی بریزه شستش و با حوله دست و صورتشون که کنار آینه بود پاکش کرد 

یا زیرپوش شوهرش را کرده بود دم کن قابلمه 

بله چون بعضی هاشون ادای تمیزی در میارن 

مثل یكی از نزدیکان ما 

دلت نمیگیره تو خونه شون چیزی بخوری بسکه کثیف هستن و هیچ بهداشتی براشون معنی ندارن 

اونوقت همش میگن ما از همه تمیز تریم

همیشه که نه ولی ازونا هم دیدم.

مثلا شوهر خواهرشوهرم و زنداییم ویواسیهای خیلی تمیزی هستن.

سلام حضرت زندگی ، امام زمانم  وقتی در پناه توام ، نمی ترسم . وقتی به یاد توام ، دلتنگ نمی شوم . وقتی نام تو را می برم ، بی شکیب نمی گردم ...تو تمام آرامش منی ، آفتاب منی ، بهار و گل و نسیم و بوستان منی ، تو ملجا و جان پناه منی .. اصلا ... معنای زنده بودنِ من با تو بودن است ..شکر خدا که تو را دارم ...
2706