2737
2739
عنوان

کیک خیس کیا درست میکنن

99 بازدید | 17 پست

من احساس میکنم اون سس که روغن مایع داره بعد پخت میریزیم روش باعث میشه کیک خمیر بشه

درست نکردم تاحالا 

مدل دیگه ای هست تو سسش روغن نریزیم

خمیری نمیشه

با این دستور درست کردم

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

نه خمیری نمیشه 

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اصلا دوسندارم اون یه لیوان مایع که نگه میداریم توش روغن مایع داره 

بدون روغن جدا کن

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2740
میشه اینطوری بد نیمشه؟ چطوری میشه اون وقت؟

من امتحان نکردم چون با روغن نه خمیری میشه و نه بدمزه

ولی تو مواد کاکائوش که داری درست میکنی اول روغن نریز و وقتی برای روی کیک یه لیوان برداشتی بدون روغن اونوقت تو مواد کاکائو که میخوای بهش ارد و تخم مرغ اینا اضافه کنی روغن بریز

من امتحان نکردم چون با روغن نه خمیری میشه و نه بدمزه ولی تو مواد کاکائوش که داری درست میکنی اول روغ ...

حس میکنم بوی روغن میده

خیلی دلم میخواد درست کنم

روش دیگه نداره بدون روغن باشه

حس میکنم بوی روغن میده خیلی دلم میخواد درست کنم روش دیگه نداره بدون روغن باشه

کیک بی روغن ندیدم

کیک بی روغن نه  اون سس که میریزن رو کیک خیس  اون روغن داره اونو میگم

گفتم بالا دیگه اگه دوس نداری روغن نریز تو سسش

کیک بی روغن نه  اون سس که میریزن رو کیک خیس  اون روغن داره اونو میگم

شما کیک رو درست کن سس شکلاتی هم سرچ کن جدا درست کن بدون روغن

برا ظهورش صلوات ... برای مامان شدن دوباره م صلوات ممنونم🙇هر چند دارم از امام رضاست
کیک بی روغن ندیدم

آرد قنادی فعلا ندارم ،باآرد گندم میشه درست کنم ،بدنمیشه؟!؟

‍‌ای‍‌ن‍‌ج‍‌ا ف‍‌ض‍‌ایِ مجاازی ن‍‌ی‍‌س، ف‍‌ِدراسیو‍ن ت‍‌خ‍‌ل‍‌ی‍‌ه #ع‍‌ُقدست  حاجی . . ! 🖇🚶‍♀️😏
2706