2733
2734
عنوان

من سر ی پسر قسم خوردم .

270 بازدید | 31 پست

چندسال پیش اون موقع چیزی بین ما نبود و فقط ی رابطه دوستی چون چندساله همو‌میشناسیم . بخاطر ی قضیه قسم قران خوردم گفتم با این پسر ازدواج نمیکنم و ... . یچه ها واقعا الان خیلی دوسش دارم خیلی باهام خوبه اخلاقش رقتارش الان قصدش جدیه . بخاطر قسمم عذاب وجدان دارم بنظرتون چکار‌کنم خدا ببخشه . توروخدا جدی جوابمو بدین بخدا شرایطم خوب نیس . یعنی توبه کنم خدا میبخشه؟ نذری چیزی؟

زنگ بزن سوالات شرعی بپرس

فکر نکنم این قسم درست باشه

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

😐😐😐😐😐

باورم نمیشه بعضی چیزا که میگید 

بابا بیخیاااال 

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)

یعنی دست گذاشتی رو قرآن ک من با این ازدواج نمیکنم؟

سر چ چیزا قسم میخوری

برو ازدواج کن نترس.ی صدقه بده

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

نه قسم والله تالله و بالله اگه بشکنی کفاره اش ۳ روز روزه است

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2706