2733
2739

همین امروز خبر رسید ک جمعه میرسن و اولین جایی ک میان خونه ماست 🥺🥺

میخام سنگ تموم بزارم چون هم خیلی عزیزن هم خیلی وقته ندیدیمشون

میخام  دو مدل غذا درست کنم یکیش حتما قورمه سبزیه اون یکیش چی باشه؟

ژله و ماست خیار.  و ترشی مخلوط کلم و سالاد فصل هم هستن .

دوست دارم جز ژله یه دسر خوشمزه دیگه هم بزارم . چی پیشنهاد میدید .

نوشیدنی هم ک دوغ و نوشابه هستش .

کلا هررر پیشنهادی دارین واسه سفره بگید .

نظرتونه جز این دو مدل خورش سوخاری هم بزارم ؟

به نظرتون خوبه ؟

یا اینکه یه غذای نونی مثل اولویه یا حلیم بادمجون .

وای دست و پامو گم کردممم😂 و ب شدت خوشحالم🥺🥺🥺 

همه پیشنهادا و انتقاداتتون رو برام بزارید و اینکه زودی فرار نکنیدا . چون میخام دستور غذا ها رو هم بپرسم بعضیاشو😅♥️بوس ب تک تکتون 🥰🤗💓💓💓

من و این حال خرابم ، تو و این خنده ی بیخود😏

قورمه سبزی

زرشک پلو با مرغ

باقالی پلو با ماهیچه 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

مرغ شکم پر 😋

💜                                                                                                                                                                                                                                           
قورمه سبزی زرشک پلو با مرغ باقالی پلو با ماهیچه 

اینم خیلی گذینه خوبیه .اما خب قورمه سبزی با گوشت گوسفندیه باقالی پلو با ماهیچه هم گوسفندیه . دلم میخاست هم مرغ بزارم هم گوشت .

به نظرتون باقالی پلو و ماهیچه و زرشک پلو و مرغ بزارم 

یا 

قورمه سبزی و زرشک پلو با مرغ؟

من و این حال خرابم ، تو و این خنده ی بیخود😏

باقالی پلو با مرغ یا گوشت+ قرمه سبزی

به نظرم الویه و ... دیگه زیاده کاریه.

سوپ بذار برای پیش غذا که مجلسی تر باشه

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.

با توجه به تجربیاتم از فیلمای تست غذا توسط خارجی ها😂

حتما کباب هم بگیر زرشک پلو با مرغ هم خوبه سوپ و کشک بادمجون هم پیش غذا فسنجونم خوبه ولی باید شیرین باشه 

کجایین؟ 

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست.من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست. 
2706