2733
2739
عنوان

کوهنوردی در بارداری

48 بازدید | 6 پست

سلام من یه سالی هست میرم کوهنوردی .الان حدودا ۵ هفته و ۵ روزه ام هست به نظرتون میتونم برم کوه یا نه ؟

قبل اینکه بفهمم باردار هستم ۵ الی ۶ باری کوه رفتم حتی قله ی سنگین 

فراموش کردم از دکترم بپرسم 

تو اینترنت تحقیق کردم نوشته بود چون قبلا میرفتید مشکلی پیش نمیاره

به نظرم نرو 

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇

قصد سقط داری خواهرم؟ 😐

سه ماهه ی اول بارداری خیلی حساسه باید رعایت کنی

نه به اون خانم هایی که تا ازمایششون مثبت میشه دیگه دست به سیاه و سفید نمیزنن نه به شما که میخوای بری کوه نوردی😐

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عقل حکم می‌کنه به خطر نندازی عزیزم ،من بودم نمی‌رفتم چون ارزششو نداره ،یه لحظه س اتفاقی که نباید بیوفته میوفته و یه عمر پیشمونی زبونم لال.

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
قصد سقط داری خواهرم؟ 😐 سه ماهه ی اول بارداری خیلی حساسه باید رعایت کنی نه به اون خانم هایی که تا ...

نه عزیزم اخه چون نمیدونستم و میرفتم کوه و مشکلیم نداشتم گفتم شاید طوری نباشه .حتی از وقتهایی که باردار نبودمم پر انرژی تر و راحت تر بودم