2737
2734
عنوان

فضولی خانواده همسر😩پشم ریزون

| مشاهده متن کامل بحث + 1453 بازدید | 89 پست
اونا هم بخوان بدن شوهرم نمیخوره بدون من(یه قانونیه که خودمون از اول برا رابطمون گذاشتیم همیشه ب ...

ببخشیدا ولی خیلی قانون بی پایه و اساسی گذاشتین عشق و علاقه و صمیمیت با همیشه باهم غذا خوردن نه محکمتر میشه نه نابود میشه شما احتمالا تازه ازدواج کردی...

یه جوری میگی من باید الان گشنه بمونم تا شوهرم بیاد انگار ک همسرت باید غذا دهنت بزاره خب عزیزم همسرت ...

عزیزم این دیگ ی چیز شخصیه ک من و همسرم دوست داریم باهمدیگه غذا بخوریم!یه چیزیه ک بین خودمون تصمیم گرفتیم!

و اینکه هر خانواده ای همچین سوالایی میپرسه اشتباه میکنه!

اینکه با حزئیات بپرسی چقدر درمیاری نگرانی نیست بنظر من!!

وقتی تصمیمی داریم برای زندگیمون تماممم زورشونو میزنن مارو منصرف کنن، این نگرانیه؟!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ببخشیدا ولی خیلی قانون بی پایه و اساسی گذاشتین عشق و علاقه و صمیمیت با همیشه باهم غذا خوردن نه محکمت ...

نه عزیزم ۳ ساله ازدواج کردیم، این چیزا نیاز ب پایه و اساس نداره سلیقه ای هست عزیزم..ما دوتا مشکل نداریم شما مشکل داری؟😕🤣

الان کلا مسئله ناهار خوردن نخوردن نیست مسئله بی فکر بودن و وقت نشناس بودن و دخالت در چیزی ک بهشون مربوط نیست،هست

میدونستی پدرهمسرت میتونه بیادتوخونت یاسرکارت شوهرت هرچقدردلش خواست برداره ببره ونه شرعاونه قانونادزدی حساب نمیشه.حالامیگی حق ندارن بپرسن کترپسرشون چطورمیگذره پدرومادرشن عریبه که نیستن

2740

همه اینایی که نوشتن مگه چیه خودشون دو روز دیگه همه چسه بچشونو میپرسن و حقشون میدونن

والا چقدر عجیبین

آدم بدش میاد یکی انقدر فوضولی کنه

استارتر بهت حق میدم آدم راحت نیست اینجوری 

تا جایی که میتونی کمتر ارتباط بگیر باهاشون و تلفن هاتونم کم کن بگو درگیریم ببخشید 

به خاطر خودت،روی خودت کار کن!🙃✨
از کی تا حالا پرسیدن درامد دختر یا پسرت شده پرویی و فضولی؟ببخشید که حداقل ۲۰ سال تر و خشکش کرده!!!

تر و خشکش کرده باید بدونه الان چقدر درمیاره؟؟؟😳😳😳😳چه ربطی دارههه!؟؟؟؟

خیلی ببخشید ولی احتمالا شما خودت و خانوداتون این رفتارو دارید ک انقد براتون عا‌دیه اما این کار تو همه کشورا اوج بی فرهنگیه! درامد یه خانواده شخصی ترین و خصوصی ترین مسئله ست!

نه عزیزم ۳ ساله ازدواج کردیم، این چیزا نیاز ب پایه و اساس نداره سلیقه ای هست عزیزم..ما دوتا مشکل ندا ...

در کل از شما انرژی منفی گرفتم حس کردم زیادی زندگی سخت میگیری و به جزییات توجه میکنی و ادمی هستی ک همیشه دنبال یه چیزی هستی واسه دلخوری و ناراحتی...

اونا هم بخوان بدن شوهرم نمیخوره بدون من(یه قانونیه که خودمون از اول برا رابطمون گذاشتیم همیشه ب ...

چ قانونی آخه شما خیلی حساسی نکن ک بعدا خودت اذیت میشی

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️
همه اینایی که نوشتن مگه چیه خودشون دو روز دیگه همه چسه بچشونو میپرسن و حقشون میدونن والا چقدر عجیبی ...

اخ حرف دلمو زدی! من الان قیافم این شکلیه😳 فکرشم نمیکردم اینننن همه ادم انقد بی فرهنگ باشن ک بگن این رفتار عادیه😐😐😐

2706