2733
2734
عنوان

فضولی خانواده همسر😩پشم ریزون

| مشاهده متن کامل بحث + 1460 بازدید | 89 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی مادر و پدرش ندونه پسرش چقدر در میاره🫠 خودتون با مادرتون همچین روابطی دارید یا مادر خودتون هم حق دخالت نداره ببخشید با صراحت میگم ها تو سوسه نمیان تو زندگی و خط نمیدن چه اشکالی داره گاهی با پسرشون معاشرت کنن یا مثلا یر بزنه هفته ای یک بار به مادرش 

2731
همه زندگیا همینه شما خیلی گارد میگیری پدر مادرشن حالا بدونن چقد در میاره یا ندونن چ ضرری ب زندگیت می ...

ضررش به زندگیم اینه که کلی استرس به شوهرم وارد میکنن

شوهرم خودش استرسی هست! دیگه پیش اینا هم ک میشینه داغونش میکنن

هر کار جدیدی میخواد بکنه، ماشین عوض کنه، هرررر کاری بخواد بکنه بهش استرس میدن تاحدی که حتی منصرفش کنن!

اونوقت همه بارش میوفته گردن من ک دوباره شوهرمو راضی کنم ک کاری ک داریم میکنیم درسته!

2740
یعتی ناهار بهش نمیدن تا بیاد خونه؟؟! شما بخور دیگه 

اونا هم بخوان بدن شوهرم نمیخوره بدون من(یه قانونیه که خودمون از اول برا رابطمون گذاشتیم همیشه باهم غذا بخوریم مگر مواقع واقعا استثنا)

خودتون‌هم‌منزل مادرتون‌نمیرید؟ خدایی پسرا زن میگیرن جوگیر میشن  چطور میتونن چندین هفته به ...

عزیزم گفتم به دلایلی نرفتیم..مشکلی داشتیم ک نتونستیم بریم، نمیتونم بگم، وگرنه قبلا هر هفته سر میزدیم

نه بنظر من فضولی نیست من خودم هنوز مجردم اما ازنظرم‌مشکلی نداره بپرسن  پدرومادر خودی حساب میشن

اما وقتی روی تصمیماتت تاثیر منفی بذارن دیگه نمیشه گفت عیب نداذه

وا الان شما بر چ اساس اینو میگی؟😐😐 طرف روانیم کرده باید بخندم؟😐

یه جوری میگی من باید الان گشنه بمونم تا شوهرم بیاد انگار ک همسرت باید غذا دهنت بزاره خب عزیزم همسرت میره پیش مامانش شما هم اگه گشنه ای غذاتو بخور انقد غرغر کردن نداره بعدشم زیادی بزرگش میکنی همه پدرومادرا از این سوالا از بچه هاشون میپرسن چیز عجیبی نیس پدرومادر ایرانی تا ۱۰۰سالگی بچه اش هم باز نگرانشه...

یعنی مادر و پدرش ندونه پسرش چقدر در میاره🫠 خودتون با مادرتون همچین روابطی دارید یا مادر خودتون هم ح ...

اصلا مسئله سر زدن نیست،الان گفتم بنا ب دلایلی نرفتیم، نمیتونم اینجا بگم، ی مشکلاتی داشتیم

اما قبلا هر هفته سر میزدیم

و خانواده ی من هم بله هیچکدوم همچین سوالایی از هم نمیپرسیم! ختی از هم راحب نوع کار و شغل همدیگه نمیپرسیم مگر اینکه کسی خودش دوس داشته باشه بگه

الان هیچکدوم تو هانواده من نمیدونیم درامد بقیه چقدره

فک میکنم خیلی چیز منطقیی هست! درامد خصوصی ترین چیز توی یه خانواده ست!!

2706