2737
2739
عنوان

شوهرم تو خونه غذا نمیخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 1230 بازدید | 47 پست
پس ربطی به شما نداره و دوست داره تو جمع باشه فقط ، نگران نباش عزیزم بچه بیاد سرش گرم میشه

اره ولی میگم بچه نبود با من وقت نمیگذروند مشکل من اینه که برا من وقت نمیذاره 

میگم وقتی میای و‌ خسته ای من حق میدم بهت ولی چرا روزی که خسته نیستی انرژیتو برای یکی دیگه میذاری از زندگی فقط خستگیات رسید به من؟😰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دقیقا شوهرمن، ببین پنجشنبه جمعه تعطیله خونس، وقتی ناهار میخوره میره بخابه بچم میخاد بازی کنه همش 16ماهشه هی ناچ و نوچ میکنه که من پسفردا میخام برم سرکار بخابونش میخام استراحت کنم خستم و این حرفا برا ما اخم داره ولی همون لحظه خاهرش زنگ میزنه بیا فلان جا فلان کارو بکن بلندمیشه سریع لباس میپوشه میره اونم با موتور😑😑😑😑

بعد همین ادم مدام لق لقیه زبونشه که من فقط زن و بچم برام مهمن، همیشه تو خونه تو قیافس ولی تا خواهربرادراش و میبینه میخاد بال دربیاره

نمیدونم واقعا چه گناهی مرتکب شدم که این مردک نصیبم شده کاش میفهمیدم دارم جور چیو میکشم

2740

منم شوهرم عاشق خونه مادرشه.حالا جالبه شوهر من خونه مجردی داشت و نهایت ماهی۲بار به مادرش سرمیزده تو مجردیش.الان با انواع و اقسام بهونه هی تلپ میشیم اونجا ۳.۴روز هم میمونیم هر بار بریم.بخدا نه خواب دارم نه استراحت و نه بهمون ناهار میده🤣🤣🤣.اونم اذیت میشه و حق داره.اما اینقدر قیافه گرفتم و غر زدم

الآنم میگه بریم میگم تو برو هر چقدر میخوای بمون من دوست دارم مدتی تنها باشم.

مسافرت هم گیر داده بود با خانوادش برم 

البته قبلاً چند بار رفتم که دیگه گفتم ممنون من نمیام تو با خانوادت برو من میخوام تنها باشم هی دلیل پرسید گفتم باهاشون بهم خوش نمی‌گذره و جذابیتی برام نداره مادرت که باهاش همسفر بشم.

چون این جانور گند زده به زندگیم و رابطم با خانوادم ازش متنفرم.

اونم امشچسال عید اومد۲۰روز موند منم براش ناهار نمیپختم میگفتم شما که ناهار نمیهوری🤣

میری اونجا اخم و تخم کن و بگو که ما همش به اصرار شوهرم تلپ میشیم اینجا و هی غر بزن بذار مادرش به گوش شوهرت برسونه.من خیلی وقتا هم اونجا اذا نمی‌خورم میگم دلم خونه خودمو میخواد نمیتونم اینجا بخورم

دیگه مجبور میشه میگه بریم خونمون

2706