2733
2739
عنوان

شوهرم تو خونه غذا نمیخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 1230 بازدید | 47 پست
ازاونایی هستی که میگن بچه بیار درست میشه

نه .

میگی کنار خانواده برادر زاده شلوغی خونه رو دوست داره .

شاید دلش بچه میخواد روش نمیشه بگه

نیکی‌ کن‌ و خوش‌ باش‌ به‌ آرامش‌ وجدان ، بگذار‌ بگویند فلانی‌ بدِ‌ دنیاست🤌🏻 !
هیچوقت نمیخوره ؟  شاید قبل اومدن میره خونه مادرش و میخوره  نمیشه ی مدت شما دعوت کنی جمع ...

نه نمیره من باردارم یه مدت نمیتونستم غذا درست کنم مادرشوهر و مادر خودم زحمت میکشیدن دعوت میکردن ولی الان خوبم خودم اشپزی میکنم قیافه میگیره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه نمیره من باردارم یه مدت نمیتونستم غذا درست کنم مادرشوهر و مادر خودم زحمت میکشیدن دعوت میکردن ولی ...

اهان ولش کن پس بزار هرکار میخواد بکنه خودت بپز بخور اونم خواس خودش میکشه میخوره محلش نزار 

🌈🌧️🐆🎤🖤🕊️
نه عزیزم از ازدواجمون چند ماه بیشتر نمیگذره اتفاقا من از این روتین خونه مادرشوهر خسته شدم دیگه ☹️

عزیزم اوایل ازدواج خیلیا اینطورن

نگران نباش کم کم خوب میشه

مثل باد سرد پاییز،غم لعنتی به من زد...
2738
واقعا باید دیگه اینجوری کنم دیگه مهم نباشه برام ☹️🥺

شوهرتون هنوز نتونسته با تنها موندن دوتایی و زندگی مستقلی کنار بیاد 

خودتو بزن ب بیحالی ی مدت نرو خونه مادرش کم کم اونم نمیره بچتون هم بیاد دیگ میشینه خونه 

هر چند پسر دایی های من بچه ننن صبحونه میرن خونه مادرشون عصر بعد کار اول میرن خونه مادرشون بیچاره عروساش شاکین زنداییم فک میکنه کار درسته خیلی چیپه 

ولی اگه مادرشوهرتون آدم خوبی باشه ب شوهرت میگ پاشو برو زنت تنهاس 

🌈🌧️🐆🎤🖤🕊️
شوهرتون هنوز نتونسته با تنها موندن دوتایی و زندگی مستقلی کنار بیاد  خودتو بزن ب بیحالی ی مدت ن ...

مادرشوهرم میگه برو پیش زنت ولی بعدش مثلا اون پدر شوهرم گلایه میکنه اعصابم رو خرد میکنه

من خودمم میخوام حاملگی رو بهونه کنم هیچ جا نرم

مادرشوهرم میگه برو پیش زنت ولی بعدش مثلا اون پدر شوهرم گلایه میکنه اعصابم رو خرد میکنه من خودمم میخ ...

اره بگو وای حالم بده فشارم افتاده فک کنم شوهرتم میترسه تنهات بزاره  

پدرشوهرتم گلایه کرد بگو حال نداشتم ریلکس 

کلا نزار شوهرت عادت کنه ک هر روز برین هفته ای یکی دوبار کافیه 

حالا میخواد خودش بره سر بزنه بیاد ولی شام نمونه 

🌈🌧️🐆🎤🖤🕊️
2706