2737
2739
عنوان

طلاق

113 بازدید | 17 پست

سلام. از خانمای محترم میخواستم سوال کنم. همسرم بنا به دلایلی با داشتن حق طلاق وسایلشو جمع کرده رفته. گفته که برای طلاق اقدام میکنه. ولی مشکلی که باهاش درگیر بودیم تقریبا برطرف شده. ولی اون نمیخواد متوجه بشه. جوری ام رفته که بر نگرده. از همه جاهم بلاکم. مشورتم گرفتم گفتن فعلا هیچ ارتباطی نگیر التماسم نکن بدتر میشه بفهمه تو مشکلت برطرف شده خودش برمیگرده. ولی خب من نگرانم. فعلا هم برام ابلاغیه یا چیزی نیومده. نمیدونم شاید اقدام کرده باشه ولی هنوز اون بازه زمانیش طی نشده تا برام پیام بیاد. با همه اینا به نظرتون کسی که اینجوری رفته باشه بازم میشه برگرده؟ من هر کاری لازم باشه میکنم...چیزی یا تجربه ای به نظرتون میرسه خوش حال میشم بگید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
یه بزرگ تری بفرست بره با خانواده اش حرف بزنه 

میخوام. مشکل اینجاست خود خانوادش یه طرف قضیه ان. بد نیستن ولی اعتمادشون رفته. خانواده خودمم بزرگتر بقیه ان. ولی اینجا هیچ حرفی نمیتونن بزنن. چون دومین باره به فاصله چند روز مشکل پیش اومده. تهدیدم کرده احترام خودتونو حفظ کنیدو این حرفا. ولی الان هیچ مشکلی وجود نداره. فقط نمیخوان متوجه این بشن

یه سوال شما با مشاور خانواده مشورت کردین یا اطرفیانتون؟

اتفاقا همه امیدم این بود درخواست بده. بریم مشاوره ولی چون حق طلاق داره هیچ نیازی به وجود منو مشاوره ام نیست. الان تازه فهمیدم خودش با مشاور در ارتباط بوده. ولی مشاوره دو نفره ن. اگه قبول کنه که میرم. مشکلم اینه میگه قطع امید کردم. 

مشکلت که نمیدونیم ولی برودادگاه  بگو همسرت خونه ترک کرده براش ابلاغیه بفرست.

بهش فکر کردم🤦‍♂️ بدتر میشه. الان اون عصبانیه همه حقام دست اونه. میترسم اگه کاری ام نکرده باشه الان دست به کار بشه

بهش فکر کردم🤦‍♂️ بدتر میشه. الان اون عصبانیه همه حقام دست اونه. میترسم اگه کاری ام نکرده باشه الان ...

😄اها بگو برام مهم نیست طلاق بگیره بره فقط میخام راضیش کنم مجبور نشم حق و حقوق بدم

۶.۶.۶۶ رند بودیم وقتی رند مد نبود✌️ متاهل
😄اها بگو برام مهم نیست طلاق بگیره بره فقط میخام راضیش کنم مجبور نشم حق و حقوق بدم

ن 🤦‍♂️ اصلا نگران این موضوع نیستم. حقیقتش اینه ماشینمو ک برده. حسابمم خالی کرده. خودشم میدونه اگه مهریه بخواد ندارم ک بدم. اصلا ام برام مهم نیست بعدش چی میشه. با همه اینا واقعا میخوام برگرده

ن 🤦‍♂️ اصلا نگران این موضوع نیستم. حقیقتش اینه ماشینمو ک برده. حسابمم خالی کرده. خودشم میدونه اگه م ...

روانی هستی مگه خوب نمیخادت اصرارت چیه مرد حسابی

۶.۶.۶۶ رند بودیم وقتی رند مد نبود✌️ متاهل
روانی هستی مگه خوب نمیخادت اصرارت چیه مرد حسابی

توی عشقو دوس داشتنش شکی ندارم. چون خیلی مدارا کرد. الانم همون دوست داستنش به نفرت تبدیل شده. با وجود همه اینا میشه نظرشو عوض کرد؟ ببینه شرایط عوض شده نظرش تغییر میکنه؟

2706