2733
2734
عنوان

درگیری امروز من تو اتوبوس با ی خانم

| مشاهده متن کامل بحث + 11092 بازدید | 249 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاری ب موضوع تاپیک و..ندارم اما بارداری مخصوصا اخرای ماه وایسادن سرپا خیلییییی سخته

من هیجقوت بااتوبوس توبارداری جایی نرفتم اما اگر تواین شرایط بارداریو دیدن یکم باهاش مهربون ترباشین

سلام به هرچیزی که به وقتش می آید..خدایاشکرت..💚
من نمی‌دونم این چه طرز فکریه ک شما مذهبی ها دارید کسی ک پول ندارع بیجا می‌کنه بچه میاره ک معتاد و دز ...

کی گفته هرکس پولش کم بوده دزد و معتاد شده؟ من خیلی افراد رو دیدم و شنیدم پولشون کم بوده اما با نهایت شرافت و بزرگی زندگی کردن و اصل زندگی رو فهمیدن بچه هاشونم دزد و معتاد نشدن 

2728
ولی اون یه خوشگذرون بود ک داش تو خیابونا میچرخید

اون دونفر بوده

شما خودت حامله نشدی؟

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
قطعا و قطعا و قطعا حق با شماست هیچکس وظیفه ی اجباری نداره برای خوبی کردن به بقیه اینایی هم ک اینجا ...

درسته کسی وظیفه ای نداره. اما رفتار انسانیه.

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزارع تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست /
کاری به حرف پیرزنه ندارم که بد حرف زده و تو رو سر لج انداخته. من خودم بودم پا میشدم اون خانم باردار ...

عزیزم با هر لحنی حرف میزد من نمی‌تونستم پاشم پریود بودم خونریزی شدید از طرفی خیلی راه رفته بودم کفشم بد بود پاهام تاول زده بود. 

2740

کسی از حال کسی خبر نداره ، الان خدایی خیلی از جوونا با کمردرد و زانودرد و چی و چی درگیرن خسته ان در حالی که سن بالا هست صبح تا شب تو خونه بند نمیشه خرید و مهمونی و دورهمی و مسجد و بازار و کجا و کجا میگرده(ایضا چند تا همسایه های ما)

کسی بخواد و حالش رو داشته باشه پامیشه دیگه گفتن نداره 

عجب 

بچه ها چرا بارداریو انقدر بزرگش میکنید همین الان تو اینستا دیدم خانومه با شکم حامله وزنه ی صدکیلویی میبرد بالای سرش . ایرانیا فک میکنن حامله میشن باید بخابن فقط . بارداره که هست شاخ غولو که نشکسته . با اژانس میرفت فوقش. 

سوال درباره کوهنوردی و صعود ب قله دماوند داشتید خوشحال میشم راهنمایتون کنم
بود ک بود میخاست نباشه ..می‌دونی تا وقتی باردار نشدی انگار خیلی اتفاق خاصیه من باردار بودم با اتوبوس ...

خب شما کلا با مهر محبت عاطفه قهری

اعصاب نداری تاپیک نزن

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
جالبه کار اشتباهتو هم با افتخار پست میکنی. طرف بارذارررر بوده نامرددد تو زمین نشستههه بوده

بارداره که بارداره دیگران باردار نبودن تا حالا 

والا مادر من با بچه تو شکم نون میپخته لباس میشسته هر کار سنگینی که فک کنی

خاک تو سرشون محل سگ نده همینها با این گوه خوریاشون و حجاب های الکیشون باعث دین زدگی و نفرت مردم نسبت ...

@niniyar_5    

الان با حجاب بودن بقیه چه اختلالی توی زندگی شما ایجاد کرده؟😂

ببین من میگم با حجاب و رفتار زشت خودشون باعث دین زدگی شدن اسی میگه پیرزنه ولکرده اون خانم باحجاب ول نمی‌کرده بنظرت رفتار یه نفر ببینی و ظاهرش توی دیدگاه شما تاثیر نداره؟ مثلا یه با حجاب خوش اخلاق ببینی یا یه با حجاب بداخلاق؟من خودمم باحجابم ولی به کسی زور نمیگم تا اینجوری مردم از اسلام متنفر بشن 

2706