2737
2739
عنوان

کیا رشتشون زبانه میشه بیاید

69 بازدید | 9 پست

من ترم دو آموزشم ولی خیلی حسرت میخورم که کاش میرفتم مترجمی چون بچه های مترجمی همش لغات جدید حفظ میکنن و بار علمیشون بیشتره

بنظرتون بعد دو ترم تغییر رشته میشه داد و عقب نمیفتم ؟

یا نه همین آموزش رو ادامه بدم

اخه دوره های تدریس رو که میشه تی تی سی هم شرکت کرد😓پس رشته آموزش به هییچ دردی نمیخوره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصصصصصلاااااااا همچین کاری نکننننننننن

مترجمی رو بزار آخر همه

ادبیات و آموزش بهترن

چه تو ایران بخوای کار پیدا کنی

چه واسه مهاجرت

شب غم تو نیز بگذرد ولی...در این میان دلی ز دست میرود..!
2731
اصصصصصلاااااااا همچین کاری نکننننننننن مترجمی رو بزار آخر همه ادبیات و آموزش بهترن چه تو ایران بخ ...

واقعا؟

اخه من با خودم گفتم تدریس رو که با مترجمی هم میشه انجام داد و در اخر باااید دوره تی تی سی رو بری تا بتونی درس بدی

گفتم حداقل مترجمی برم که هم تی تی سی رو گرفته باشم و هم ترجمه بلد باشم 

واقعا؟ اخه من با خودم گفتم تدریس رو که با مترجمی هم میشه انجام داد و در اخر باااید دوره تی تی سی رو ...

آره

بستگی داره هدفت چی باشه ولی خب این دوتا رشته بهترن نسبت به مترجمی 

از اونایی که مترجمی بودن هم سوال کردم دیدم اکثرا تغییر رشته دادن به آموزش یا ادبیات

شب غم تو نیز بگذرد ولی...در این میان دلی ز دست میرود..!
کلا بنظرم اشتباه کردم زبان خوندم

اگر به نظرت اشتباهی رفتی زبان که سعی کن و یه رشته ی دیگه قبول شو. من هم برای ارشدم تغییر رشته دادم اگر می تونی کنکور فرهنگیان شرکت کن که شغلت تثبیت شده باشه.

اگر نه که آموزش زبان از ادبیات هم خیلی خیلی بهتره. من ادبیات خوندم.

الان تو آزمون استخدامی آموزش و پرورش هم نگاه کنی میبینی که آموزش برمیدارن.

من آموزشم بنظرم عالی ترین انتخابه

اصلا قابل مقایسه یا دوره های تی تی سی بیرون نیست.

از ریشه و عمقی بهت یاد میدن.

بنظرم همه چیز به تلاش خود آدم بستگی داره که دایره لغاتش رو ببره بالا چون تو کلاس ما بودن کسایی که مترجم خبری بودن و درآمد داشتن.

2740