2733
2739
ارومیه سالها قبل اینجوری بود اخه.فارسی حرف زدنو با کلاسی میدونستن و جووناشون فارسی حرف میزدن .حتی به ...

بله ولی حالا دیگه مردم دارن به سمت اصالتشون برمیگردن این خیلی خوبه

آقایون درخواست دوستی ندن قبول نمیکنم .
ترک ها یه سوال چرا کسی بیاد شهرتون فارسی حرف بزنه جوابشو نمیدید؟ 

جواب میدیم

یکم تبریزیا کرم دارن فقط😂😂😂

"اِما رو به روی جنازه می نشست تا او را بهتر ببیند و در این تماشا محو میشد،تماشایی که از بس عمیق بود دیگر دردناک نبود"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کلا جز مشهد و اصفهان جایی نرفتم مشهد حتما باید هواپیما باشه اصفهانم چون بغل یزده بابام نمیتونه ...

آهان پس از ما خیلی دور هستین

بازم راهتون افتاد خوشحال میشیم 

کاربری دست دونفره
تبریز اصلا محل نمیدن آدرس بپرسی حتی

وای اره یادم نبود اونجارو 

میدونی چرا؟ 

کلا تبریزیا یه تعصب بشدت قوی روی زبونشون دارن 

یعنی بچشون که بدنیا میاد باهاش ترکی حرف میزنن 

من زیاد دیدم اطرافم  

خانواده میشناسم بچشون تا سن مدرسه یه کلمه فارسی بلد نبود حتی من از بچه ۶ ساله پرسیدم خوبی؟ 

نمی‌دونست خوبی یعنی چی و این بچه الان تو مدرسه باهیچکس دوست نیست و گوشه گیر شده

البته هرکس کارش به خودش مربوطه و قابل احترام ❤️

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰
2731
خببب این دو کلمه ایه شیر اب مثلا ولی الما و الما همش یکیه اوزوم و اوزوم همش یکیه دوز همش یکیه🤣🤣&nb ...

نه دیگه شاید شیرآب نیست شیر نفته مهم شیر بودنشه دیگه😂😂😂😂😂راستی دوز نمکه دُز صبر کن دوووز بچین  دوز هم صافه ایناهم تلفظ حرفه ایه دارن فقط یه ترک اصیل میتونه تلفظشون رو بگه و متوجه بشه😂👌

راست میگید شاید بلد نبودن😅ممنون قشنگمم😍❤

خواهش میکنم عزیزم🌹 .متاسفانه خیلیا فکرمیکنن ترکها به عمدجوابشونونمیدن ولی اصلا اینطورنیس طرف یاواقعا نمیتونه یا همونجورکه گفتم سن بالاست اصلا به سختی فارسیومتوجه میشه چه برسه بتونه صحبت کنه

آقایون درخواست دوستی ندن قبول نمیکنم .
2740
من خودم با ترکی حرف زدن موافقم ولی متاسفانه دخترای شهرمون اکثرا فارسی حرف میزنن چون واسه خودشون کلا ...

وای دقیقا تیپیکال دخترای شهر ما

کاربری دست دونفره
نه دیگه شاید شیرآب نیست شیر نفته مهم شیر بودنشه دیگه😂😂😂😂😂راستی دوز نمکه دُز صبر کن دوووز بچین & ...

خیلی کلمه اینجوری هست 

مثلا من هیچوقت نمیتونم این دوتا کلمه رو درست تلفظ کنم 

یکیش اولدوم به معنی مُردم 

یکیش اولدوم به معنی شدم 

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰
ترکم ولی یکم مشکل دارم😂هش وخت بیلمدیم یاشا جوابین دا نمنه دیم😐

مردم آذربایجان میگن وار اولون یا الله سیزی قورسون

منم همینارو میگم

کاربری دست دونفره
مردم آذربایجان میگن وار اولون یا الله سیزی قورسون منم همینارو میگم

معنی دومیو فهمیدم ولی اولی رو نه

"اِما رو به روی جنازه می نشست تا او را بهتر ببیند و در این تماشا محو میشد،تماشایی که از بس عمیق بود دیگر دردناک نبود"
2706