2737
2734

ترکی

چون زبان مادری هست و راحت تر از زبان فارسی هست

مرد😑اونقدر فروتن هستم که بدونم از هیچکس بالاتر نیستم اما اونقدر عاقل هستم که بدونم با بقیه فرق دارم.                             عاشق حیوانات،عاشق بازار های مالی (فارکس،بورس،ارز دیجیتال،طلای آب شده)عاشق کامپیوتر😑شهریوری درونگرا،مغرور،از خود راضی، لجباز و یک دنده،کینه ای😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اتفاقا الان جوونا بیشتر ترکی صحبت میکنن یه جوری اصالتشونو مبخان نشون بدن مخصوصا خودم ۱۸ سالمه هیچ وقت با اکیپ میرفتم بیرون ترک حرف نمیزدم ولی میدیدم بابا همه ترکی حرف میزنن همسنای خودم و خیلیم خوشسون میومد فارسی زبونا منم دیگ زدم تو فاز ترکی

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
ترکی چون زبان مادری هست و راحت تر از زبان فارسی هست

خواهر راحت تر ک نیست🤣🤣 تو فکن

دوز میشه بچین.

دوز میشه صاف

دوز میشه نمک

دووز میشه صبر کن🤣🤣🤣

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
2740

من خودم با ترکی حرف زدن موافقم

ولی متاسفانه دخترای شهرمون اکثرا فارسی حرف میزنن چون واسه خودشون کلاس میدونن در حالی که به عقیدع من ادم باید اصالتش رو حفظ کنه

ی ادم بدون اصالتش هیچی نیس

هیچی...

"اِما رو به روی جنازه می نشست تا او را بهتر ببیند و در این تماشا محو میشد،تماشایی که از بس عمیق بود دیگر دردناک نبود"
خواهر راحت تر ک نیست🤣🤣 تو فکن دوز میشه بچین. دوز میشه صاف دوز میشه نمک دووز میشه صبر کن🤣🤣🤣

خواهر که نیستم برادرم😑

اوزوم میشه انگور

اوزوم میشه صورت

اوزوم میشه خودم

اوزوم میشه شنا کردن😑

مرد😑اونقدر فروتن هستم که بدونم از هیچکس بالاتر نیستم اما اونقدر عاقل هستم که بدونم با بقیه فرق دارم.                             عاشق حیوانات،عاشق بازار های مالی (فارکس،بورس،ارز دیجیتال،طلای آب شده)عاشق کامپیوتر😑شهریوری درونگرا،مغرور،از خود راضی، لجباز و یک دنده،کینه ای😑
2706