2733
2739
عنوان

خونه تک خواب و سیسمونی 🥲

67 بازدید | 10 پست

دوستان کسی هست خونه‌ش یه خواب داشته باشه و سیسمونی رو توی پذیرایی چیده باشه؟ اتاق خودمون کوچیکه و نمیخوام سرویس خوابمون رو جمع کنم.

از طرفی پذیرایی هم برای پارتیشن زدن، مناسب نیست. بنظرتون ضایع نیسن همینجوری داخل پذیرایی کمد و ویترین بچینم؟!

کسی اینطوری سیسمونی چیده آیا که عکسشو نشون بده؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حالا چه اجباریه که بخوای کمد و تخت بگیری و تو پذیرایی بذاری

همه چیو بخر غیر کمد و تخت  یه جایی از کمد خودتو وسایل نی نی بچین

ان شاءالله بعد خونه دو خواب گرفتین کمد و تخت بذار

خدایا، تنها آرزویم این است که فقرا نازا شوند. و از این پس هیچ فرزندی در خانواده ای فقیر به دنیا نیاید‌.
خونه مام تک خوابه موندم چیکارکنم نینی تو دختره یا پسر برامن پسره 

من تازه اولاشم، جنسیت مشخص نیست هنوز... الان واقعا موندم برای سیسمونی چیکار کنم! چون از هر دو طرف نوه‌ی اول حساب میشه و خودمم دوست دارم سیسمونی بگیرم ولی واقعا نمیدونم کجا بچینم‌. گرچه ما خیلی مهمون نمیاد خونمون؛ اما بازم میگم شاید تو ذوق بزنه توی پذیرایی چیدن🤕

حالا چه اجباریه که بخوای کمد و تخت بگیری و تو پذیرایی بذاری همه چیو بخر غیر کمد و تخت  یه جایی ...

تخت که از این مدلای کنار مادر میخوام بگیرم که جای زیادی نمی‌گیره و کنار تخت خودمون میذارم. ولی ویترین و کمد رو خیلی دلم میخواد بگیرم.

2740
 تخت که از این مدلای کنار مادر میخوام بگیرم که جای زیادی نمی‌گیره و کنار تخت خودمون میذارم. ولی ...

حالا تازه اولاشی ‌تو چند ماه شاید اصلا خونه رو عوص کردید از الان فکرتو درگیر نکن

ولی تو پذیرایی به نظر من یجوریه بازم خود دانی

خدایا، تنها آرزویم این است که فقرا نازا شوند. و از این پس هیچ فرزندی در خانواده ای فقیر به دنیا نیاید‌.
من تازه اولاشم، جنسیت مشخص نیست هنوز... الان واقعا موندم برای سیسمونی چیکار کنم! چون از هر دو طرف نو ...

بسلامتی بیاد بغب عزیزم بچه منم نوه اوله از هردوطرف😂❤❤

بنظرم یجوری جاکن تواتاق خودتون بجای دوتاکمد یه کمد جاداربگیر و یتخت کنار تخت خودتون تقریبا کوچیک من این کارومیخام بکنم

بسلامتی بیاد بغب عزیزم بچه منم نوه اوله از هردوطرف😂❤❤ بنظرم یجوری جاکن تواتاق خودتون بجای دوتاکمد ...

مرسی عزیزم ان‌شاءالله شما هم بسلامتی بغلش بگیری😍

با این حساب احتمالا باید کمد دیواری‌های اتاقمون رو بدم بازسازی و شیکش کنن که یه درش برای نی نی باشه