2733
2734
عنوان

خواستگار۴۴ساله

559 بازدید | 38 پست

سلام من تازه واردم  یه سوال داشتم خدمتتون همفکری کنید ۳۹ سالمه یه خواستگاردارم ازلحاظ وضع مالی اصلا مشکلی نداره سطح تحصیلاتش پایینترازمنه چهره ای هم پاییترازمنه وخیلی تردید دارم لطف کنید راهنمایی کنید آروم شم

چی بگیم ما دوسش نداری خب ازدواج نکن

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

از نظر سنی اوکی هستی ، اگه آداب معاشرت و آداب اجتماعی خوبی داره ، و مالی اوکی هست ، تحصیلات مهم نیست ،،،چند ماه باهاش معاشرت کن ببین تفاهم اخلاقی دارین یا نه ،،،،و یه مسئله مهم این که قبلاً ازدواج داشته یا نه ، و چرا تا حالا ازدواج نکرده

اگه سالمه اعتیاد و سابقه زندان ندارن و خونواده خوبی داره فرصت رو از دست نده فاصله سنیتون خوبه چند جلسه باهاش حرف بزن خسیس و اینا و بد دل نباشه

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 من تونستم 💃💃💃وزن هدف:۶۰کیلو . من میتونم😍
2706