2737
2734
عنوان

چرا هرکس یک نوجوان میبینه همش میخواد ازش ایراد بگیره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 155 بازدید | 23 پست
همین که براش تا الان گوشی نخریدی تبلت داره یعنی راه درستی رفتی ❤️ البته نمیدونم چند سالشه  منظ ...

وای برای گوشی من تو جبههه مقاومتم. نمیدونم چقدر دووم بیارم. رو تبلت هم فی لتر شکن نداره. قبلا واتساپ فی لتر نبود یه گروههایی عضو شده بود اصلا مورد تایید من نبود داشتم سکته میکردم باهاش حرف زدم راضی شد خودش همخ رو لفت داد. بعد فی لتر شد هر چی جلز ولز کرو طفلی دیگه نصب نکردم. احتمالا الان خیلی دلش پره از دستم. کلی بخدا خیلی سعی کردم با دلش راه بیام برنانه تفریحی جور کنم دوستاشو دعوت میکنم خونه دیگه نمیدونم همینقدر عقلم قد میده

پشت هر آدم موفقی اینترنت قطع شده وجود داره...
وای برای گوشی من تو جبههه مقاومتم. نمیدونم چقدر دووم بیارم. رو تبلت هم فی لتر شکن نداره. قبلا واتساپ ...

وی پی ااان که اصلا نصب نکنین براش 

نمیدونم چند سالشه ولی با توجه به سن و سالش تفریحاتشو جور کنید

کلاسای مختلف زیاد بفرستید‌

مطمئن باش یه روزی ازت تشکر میکنه 

درسته که تربیت دهه ۹۰ ای ها یا حالا ۸۰ ای ها فرق میکنه و مادرا باید درک کنن اما فضاهاشون گاهی انقدر بد هست که ناچاری واسه یه سری محدودیت ها

و اینکه حتما باهاش مثل یه دوست باش و همراهش باش تا دلخوری پیش نیاد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وی پی ااان که اصلا نصب نکنین براش  نمیدونم چند سالشه ولی با توجه به سن و سالش تفریحاتشو ...

چه خوبه یه مامان آدمو درک کنه. کلاس هر چی خودش خواسته فرستادم با اینکه رفتو امدش خیلی سختم بود. دوستاش میگن مامانت خیلی پایست خیلی سعی میکنم تفریحات سالم جور کنم براش ولی رو یه چیزایی کوتاه نیومدم. نگرانم. الان استارتر داره حرص میخوره از دستمون :))

پشت هر آدم موفقی اینترنت قطع شده وجود داره...
چه خوبه یه مامان آدمو درک کنه. کلاس هر چی خودش خواسته فرستادم با اینکه رفتو امدش خیلی سختم بود. دوست ...

شاید سن استارتر از دختر شما بالاتره 

ولی هر چی هست نیاز به گوشی توی این سن وجود نداره 

به نظرم ۱۵ سالگی رو سن گوشی داشتن در نظر بگیرید

من خودم سنم زیاد نیستا اینارو میگم 😁 بیشتر شیوه های تربیتی که خانوادم روم پیاده کردن و میگم

و البته دیدن یه سری از نوجوونای نسل جدید الان

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
2728
از نوجونی هم عبور کنی همین بساط هست گیر میدن شوهر کن چرا خواستگار رد میکنی ازدواج کنی گیر میدن بچه ...

ولشون کن مگه خرج تورو اینا میدن که دخالت کنن؟

𝗠𝗕𝗧𝗜:𝘌𝘕𝘛𝘑   جنسیت:زن
حقققققق تازه به همه چی گیر میدن میگی گشنمه میگن خب شام نخوردی حتما برا همون  میگی این لباس ...

من خودم اینقدر تتلو گوش دادم تا فهمیدم هیچی مثل آهنگ کلاسیک شادمهر و معین قشنگ نیست

من که هر نوجوونی دیدم بهش لبخند میزنم یا اگر جایی باشه که بشه باهاش حرف زد بهش میگم خیلی استایلش قشن ...

کاش همه چادریا مثل شما بودن ولا هر چادری بمن نزدیک میشه یا منو میبینه با نگاش میخواد منو بخوره

ای جان. خوب رو اعصابین دیگه عزیز :) مثلا دختر من سرشو بکنه تو تبلتش به درس مدرسش نرسه نمیتونم وایسم ...

من ولا درسمو میخونم تایپیک میزنم..

من خودم دوست دارم یکی بزورم شده گوشی رو ازم بگیره بهم نده چون گوشی رو باید زوری گرفت باحرف نمیشه

2738
کاش همه چادریا مثل شما بودن ولا هر چادری بمن نزدیک میشه یا منو میبینه با نگاش میخواد منو بخوره

جدی نگیر شون عزیزم 

من خودم نوجوونی م با الانم زمین تا آسمون فرق کردم.

الان میگم چطور روم میشد نیم تنه و دامن اونقدر کوتاه میپوشیدم 

اما اون زمان با اون تیپم حال میکردم الان با چادر و حجاب.