2737
2734
عنوان

ام اس

58 بازدید | 4 پست

سلام دوستان من خیلی نگرانم اگه کسی میتونه کمک کنه لطفا دریغ نکنه من یه مدت استرس شدید داشتم و یک ماه پیش تو خواب پام خواب رفت و گذشت تا یک هفته پیش که کرونا گرفتم و دیدم کلا اون روز تار تار بود و این تاری دید تا دوروز طول کشیدو خوب شد چشمام اون دوره انگار میلرزید ناخوداگاه به چپ و راست از طرفیم همش تو پای راستم احساس سنگینی دارم و تو شونه هام هم انگار یه وزنه گذاشتن ولی این نکته رو هم بگم که سه ماه پیش ام ار ای از سر با تزریق دادم و سالم بوده میخواستم بگم باید دوباره برم بدم؟ممکنه تو این سه ماه مشکلی پیش بیاد یا تاری دیدم بخاطر کرونا بوده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر چیه ام اس نیست ،،،، بخاطر اینه ک اینقدر بهش فکر میکنی تاری دیدم بخاطر کرونا لعنتیه

عزیزم هرچقدر فکرمیکنم میگم خب من سه ماه پیش ام ار ای با تزریق دادم مگه از اون موقع چه فرقی کرده از اونطرفم تاری دیدم دوروز گذشت خوب شد و هردوچشمم بودو تو ام اس معمولا میگن یه چشمو درگیر میکنه پشت پلکم همه قرمز شده بودو باد کرده بود نمیدونم دیگه شاید کرونا زده بود به چشمم اون علائمو داشتم ولی همش دلم گواه بد میده میخواد منفیشو فکرکنه😔

فقط کاش بدونم این تاری دید تو ام اس تو حمله هاش چقدر طول میکشه؟بیشتر از دوروزه؟که دیگه نگران نباشم حداقل

2728
عزیزم هرچقدر فکرمیکنم میگم خب من سه ماه پیش ام ار ای با تزریق دادم مگه از اون موقع چه فرقی کرده از ا ...

ولی خب الانم بعدازظهر که میشه زیرنویس تلوزیونو از دور به سختی میتونم بخونم ولی نگاه دور میکنم یهو به نزدیک نگاه میکنم تار میشه