2733
2734
عنوان

مامان من واقعا یه آدم دیکتاتور و ترسناکه

| مشاهده متن کامل بحث + 951 بازدید | 43 پست

چقدر حال آدم خوب میشه وقتی دخترای کلی مثل شما رو میبینه. آفرین دختر خوب ، که اهل تلاشی و هدف داری. 🍓🌿😘🦋💜

تو سن شما جوش و اینچیزا طبیعیه، من هنوزم جوش میزنم نمونش صبح بود😁

•🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿دختر خانم دهه شصتی🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مشکلم اینه که اصلا محبت سرش نمیشه  بغلش میکنم پس میزنه  تا حالا نشده بغلم کنه یا بگه بیا ...

دقیقاشرایط مامانمه منتهامن بغلش نمیکنم ولی خیلی حق وناحق میکنه خیلی تبعیض میکنه

2740
حتماً با مامانت یه مشاوره برو ،تا مشاور براش توضیح بده که اینقدر فشار برای یه نوجوون خوب نیست 

دقیقا. نه مشاور تحصیلی، روانشناس. و توی این مورد کولی بازی در بیار و انقدر شلوغ کن تا جدی بگیرن و ببرنت چون خیلی خیلی مهمه

الهی بمیرم... مادرت واقعا مشکل داره. عزیزدلم با این که خیلی سخته و آسیب های زیادی بهت زده و داره هن ...

با خوندن این پیام خیلی دلم گرفت 

اسی مادرت علاوه بر اینکه نگرانت هست به‌خاطر یک‌سری مسائل که آدم‌ها الکی بزرگشون کردن روح و روانش درگیر هست میترسه دانشگاه خوب قبول نشی چون فکر میکنه خوشبختی در دانشگاه خوب رفتن‌هست  و اگر نتونی موفق بشی حتما بدبخت میشی ،ببین بین صفر و صد گیر کرده و نمیدونه که میشه صد نبود و لزوما به معنای صفر هم نیست 

با مشاورت صحبت کن که با مادرت صحبت کنه و قانعش کنه که روند پیگیری تحصیلی و کامل به مشاور بسپاره و با فشار روحی وارد کردن استرستا زیاد نکنه 

از اینا گذشته اینا هیچوقت متوجه نمیشن 

نه عزیزم بهونه نیار. واقعا تنها چیزی که می‌تونه توی این شرایط حتی یک درصد هم شده بهت کمک کنه همینه. اگه از شرایطت ناراضی هستی باید بری سراغش

2706