2733
2739
عنوان

سلام انزیم بینی خوبه یافیلر؟

162 بازدید | 18 پست

سلام دخترامن چندوقته بد رفته توکلم ک دماغمو عمل کنم شوهرم مخالفه ومیگ دماغت مشکلی نداره واقعا هم بیشتریااینومیگن اما خودم دوسش ندارم حالاک نمیزاره عمل کنم میخوام یکم پره هام کوچک تربشه وکمی نوکش بره بالا فیلربهتره یاانزیم؟ اصلا تاثیری داره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من دیروز فیلر زدم عاللللی شد   بار اول خیلی بد شد انگار پولمو انداختم تو جوب

واقعا؟ خداروشکر کجازدی ؟ اگ میشه عکس دماغتومیدی ؟ باراول کجا زده بودی ک بد شد میشه راهنمایی کنی گلم

2740

آنزیم و فیلر بدترین جنایت در حق بشره

دکتر من گفت اگه میخوای به مرور غضروف بینیت نابود بشه برو بزن

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
سلام هزینه الکیه دوباره برمیگرده عمل کنی بهتره البته اگر بینیتون مشکل داره 

والا خیلی از نوک بینیم بدم میاد وگرنه قوز نداره اگ هستین عکسشوبزارین خدایی نظربدید

2706