2737
2739
عنوان

طلاق تو عقد

| مشاهده متن کامل بحث + 1724 بازدید | 119 پست
اینده ی خودم چی میشه باز شانس اوردم باکرم هنوز  ولی ترس از اینده دارم دیوونم میکنه از طرفی انق ...

یعنی همچنان ب ایندت با این اقا فکر میکنی؟؟؟ خودت ک خلاص میشی از شر ی روانی کمه؟

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداروشکر کن که زود اخلاقاتشو فهمیدی و چون باکره ای اسمش از شناسنامه ات پاک میشه پس به خودت و خانوادت ...

خیلی دلم میخواد فراموشش کنم خیلی بد کرد باهام 

میگه دوست دارم ولی بخاطر دخالتای مامانت باید جدا شیم بخدا یه ماه و نیمه شب و روز ندارم اولا که کلا ب ...

وای  دختر چرا انقدر خودت و خانوادتو کوچک میکنی

هنوز خونه باباتی اینهمه توهین و فحش و بی احترامی به خودت و خانوادت میکنه الان که حمایت بابات اینا رو داری این بلاها سرت اورده وای به حال اینکه تک و تنها پاشی بری خونه اش

ولش کن بره گم شه

چیشو دوست داری؟؟؟؟؟؟؟؟فحشش؟توهین؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2728

واسه چیه این ادم دلت تنگ شده ،اگه شرایشو قبول کنی باختی ،مهریه تو بگیر ،یه موقع تو پروسه ی طلاق خسته نشی از مهریه کوتاه بیا ،همشو بگیر نزار مفت در بره ،بعدم ما که تو عقد حلوا حلوامون میکردن الان روزی صد بار میگم غلط کردم ،شوهر تو از عقد داره بازی در میاره فردا خونتو تو شیشه میکنه با یه بچه باید برگردی خونه پدری 

اینده ی خودم چی میشه باز شانس اوردم باکرم هنوز  ولی ترس از اینده دارم دیوونم میکنه از طرفی انق ...

خدا خیلی دوست داشته الان نشونت داده با چه ادمی میخای بری زیر یه سقف... جدا شی خیلی بهتره.. این ادم از فردای زندگی خودتم از خودت میگیره میشی یه عروسک خیمه شب بازی براش... دختر همسایه ما بعد عقد طلاق گرفت.. دوباره ازدواج کرد سر یه هفته باباش نیسان برد جهازو پس گرفت دوباره طلاق گرفت... الان سومین مهر عقد تو شناسنامه ش خورده.. خیلی ام خوشبخته.. اگه بری بچه داربشی خودم بهت میگم بمون.. بچه گناه داره.. ولی الان نه سریع طلاق بگیر اون ادم عوض نمیشه... 

اسی این بشرارزش دق کردن نداره  خوشحال باش داری جدامیشی

اره از طرفی میگم راحت میشم غرور بابامو خورد کرد تا تونستن تو خونشون بهمون بی احترامی کردن رسما بیرونمون کردن از خونشون ما رفته بودیم برای حل مشکل ولی همسرم جوری برا بابام صداشو بالا برد که همه حرمتا شکست

2738
گفتم صدبار اصلا نمیفهمه تازه دیگه خانوادم راضی نیستن باهاش زندگی کنم  قرار بود اردیبهشت بریم ...

دنبال بهانه ست 

دیگه نمیخوادتت این برات شوهر نمیشه

خودتو نجات بده وبگو باشه هر کار ی کردی بکن

ببین من خیلی ساله عضوم نمیام نظر بذارم معمولا

۱۰ ساله ازدواج کردم

ی دوتا پیرهن از تو بیشتر پاره کردم

لطفا این آدم سمی رو از زندگیت حذف کن میدونم سخته مثل ی آدم معتاد که میخواد ترک کنه

ولی به خودت و شخصیتت و آیندت رحم کن لطفا

هرچند سخت چشمتو ببند روش و برو دنبال ی آینده روشن

تو میتونی عزیزم

خدا خیلی دوست داشته الان نشونت داده با چه ادمی میخای بری زیر یه سقف... جدا شی خیلی بهتره.. این ادم ا ...

یعنی شانس ازدواج خوب دارم؟

اره عوض نمیشه خودشو خانوادشم بی عیب و نقص میدونه 

فکر کن ما ده ماهه سر گرفتن یه لبلس عروس هزار مدل داستان داریم خودمون دوتا با هم خوب بودیم همه اختلافا سر خانواده ها بود همش گفت مامانت مامانت خسته شدم دلم یه زندگی اروم میخواد

اسی کاملا درکت کردم

الهی آدمایی مث خواهرشوهرت رو خدا از رو زمین محو کنن که گند می زنن به رابطه دو نفر...

رابطه تو و همسرت مث رابطه منه دقیقا

ما هم همدیگه رو تا سر حد مرگ دوست داشتیم کوچکترین مشکلی باهم نداشتیم

ولی از همون روز خواستگاری خانواده اش خودشون رو نشون دادن

سر کوچکترین مساله پدر منو در آوردن

بخاطر یه لباس عقد که سلیقه من نبود تا بهم زدن عقدمون پیش رفتن

تو عقد مادرشوهرم چنان گریه میکرد انگار مرگ عزیزانش هست...

باورت نمیشه دو سال عقد کوچکترین کاری برام نکردن و تا تونستون هر مراسمی که دیگران برامون گرفتن رو به کاممون تلخ کردن

روح و روان من تو دوسال عقد نابود شد تو این خانواده عقده ای

من و همسرم مشکلی باهم نداشتیم تا زمانی که یه مهمونی چیزی می شد و خانواده اش منو میدیدن...

چیزی که متوجه شدم می خواستن فقط به همسرم ثابت کنن که در انتخاب من اشتباه کرده...

ولی من سیاست به خرج دادم فقط با محبت و احترام همسرم رو گرفتم تو مشتم

می دید خانوده اش پشت من بد میگن حتی تو روم ولی من حرفی نمی زنم و محترمانه برخورد می کنم خودش میومد سمتم و مدام معذرت میخواست بابت رفتارشون...

رفتار دیگه ای که کردم این بود که بی احترامی ها و حرفای خانواده همسرم رو به خانواده خودم منتقل نکردم

چون پای خانواده ها به ساده ترین مشکل یه زوج وارد بشه فاتحه اون زندگی خونده میشه...

حالا برا شما کار از کار گذشته و خانواده ها تو آتیش دعواتون دمیدن و شعله ورش کردن

ولی اگه واقعا زندگیت رو دوست داری تو جلسه دادگاه به قاضی بگو یه جلسه مشاوره بفرستنتون

شماها باید از خانواده هاتون فاصله بگیرید خودتون دو تا این زندگی رو بسازید

میگه دوست دارم ولی بخاطر دخالتای مامانت باید جدا شیم بخدا یه ماه و نیمه شب و روز ندارم اولا که کلا ب ...

اسی بجای اینکه تو ناراحت باشی اون طلبکاره.. ولش کن بره نامزدی واسه شناخته و بهترین فرصته واسه جدایی مهریتم حتما بگیر👌👌 

پندی برای یک عمر: نگذار مردم درباره ات زیاد بدانند🤞🎀💟🌾
2706