2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فدات بشم هرکی هر زری بزنه تو می‌شینی گریه کنی؟ خب مثلا بگه. الان تغییری توی چهره تو ایجاد شد؟ خیر. ا ...

اخه من خیلی دوسش دارم و خیلی کارا براش کردم بچه بود من بزرگش کردم اما اصلا نمیبینه فقط بی احترامی میکنه

مشکلات بزرگم را به خدای بزرگم میسپارم
2740
 اخه من اونجوری که میگه نیستم کلا به چشمشون قشنگ نمیایم

ماهم چندتا خواهر برادر بودیم شیطون ها برا همه مون اسم و لقب گذاشته بودن 

دقیقا و مرتب میگفتن زشتیم تا اعتماد به نفس ما رو داغون کنند بلاها

عزیزززم. محلش نذار. 

به شوخی بهش میگه داداش منم همش میگه زنبورزرده یا هرچیز زردی ببینه میگه عه رها اونجارو تابلوتو زدن یه بار گفت رها کجا داری با این سرعت میری گفتم وا من که پیشتم گفت اون پراید زرد قراضه پی کیه😑😁😂

هرچه تبر زدی مرا ،زخم نشد جوانه شد‌‌...
داداشا همه همینن امروز برگشته به من میگه هیشکی نمیگیرتت با اون قیافه و‌موهای زشتت

بنظرم ادما اگه کسی زشت باشه بهش نمیگم زشت مطمئن باش خوشگلی😂

مشکلات بزرگم را به خدای بزرگم میسپارم

داداش من میگفت عح عح پاشو برو ترشیدی بوت میاد 

ترشیده در حالی که ۱۴ سالم بود همشون همینن گریه نکن

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
2706