2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تو هم بهش میگفتی شبیه باسن قورباغه ای  سرچ میکرد میفهمید

خدا خفت نکنه رفتم سرچ کردم 😂😂😂

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤
2740

منم داداش کوچیکم میگه بهم عین اسبی خیلی بدم میاد ولی کل خونواده میخندن میگن خو چیه قد بلند و خوش هیکلی بعد موهامم بالا میبندم صافن اون موقع دیگه واقعا صدای اسب و پر میارن میگن الان دیگه خوده اسبی 😐😂

گر بگویم با خیالت...🥺تا کجاها رفته ام؛مردمان این زمانه...سنگسارم میکنند...❤️‍🩹 تویی که میای میپرسی میگی تا کجاها رفته ای به تو هیچ ربطی نداره دنبال دعوایی تا بیام بزنم عه وسط دو نصفت کنم😈                                                                                                                                           اگه جایی دیدی باهات بحثم شد و جوابت و ندادم بدون جواب ابلهان خاموشیست 🤙🏻
 اخه من اونجوری که میگه نیستم کلا به چشمشون قشنگ نمیایم

ببیخیال 😂منم خودم فک میکنم حوری بهشتی هستم داداشم میگه زنبور زرد هستی😂مهم خودتی که اونجور فک نکنی

هرچه تبر زدی مرا ،زخم نشد جوانه شد‌‌...

من مجرد بودم داداشم می گفت وا چه خبره چقد چاقی. 65 کیلو بودم. برا عروسیش رژیم گرفتم شدم 54 کیلو همش می گفت نی قلیون چرا اینجوری شدی؟؟ حالا زن خودش چاقه. می گه من از زن لاغر خوشم نمی یاد  

فدات بشم هرکی هر زری بزنه تو می‌شینی گریه کنی؟ خب مثلا بگه. الان تغییری توی چهره تو ایجاد شد؟ خیر. الان زشت شدی؟ خیر. آیا اصلا نظرش ذره‌ای اهمیت داره؟ خیر.

داداشت یا هرکس دیگه‌ای می‌خواد باشه. نباید انقدر به نظر مردم اهمیت بدی که بتونه به راحتی بهت آسیب بزنه.

2706