2737
2739
عنوان

رضایت شوهر واسه ادای نذر لازمه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 280 بازدید | 29 پست
کلا هر نذری بخوای بکنی اجازه همسر لازمه حتی غیر مالی

وااااااا

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پولی که متعلق به خودمون باشه دیکه نیازی به اجاره همسررنداره 

برا خیرات اجازه لازم نیست، ولی برا هر نذری اجازه لازمه چه پولی چه هر نذر دیگه ای. نظر مراجع هم شاید فرق داشته باشه بهتره هر کس خودش پرس و جو کنه

واقعا یعنی نذر صلوات و زیارت عاشورا هم نیاز به اجازه داره؟

به نظر من نه،اینطورکه برای هر کار خیری حتی قرآن خواندن هم بخوای اجازه بگیری ،واقعا مردا پررو میشن نمونه ش روما داخل فامیل داریم ،این نظر افرادیکه که می‌خوان زن برده مرد باشه آخه یعنی چی برای یه خط دعا یا قرآن خواندن باید از شوهر اجازه بگیری،من اینو قبول ندارم

2740
به نظر من نه،اینطورکه برای هر کار خیری حتی قرآن خواندن هم بخوای اجازه بگیری ،واقعا مردا پررو میشن نم ...

قرآن و دعا خوندن با نذر فرق داره، اینجا صحبت از اجازه برای نذره نه هر کار کوچیک و بزرگ دیگه ای

برا خیرات اجازه لازم نیست، ولی برا هر نذری اجازه لازمه چه پولی چه هر نذر دیگه ای. نظر مراجع هم شاید ...

تو رو خدا ول کن

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
2706