2737
2734
عنوان

رضایت شوهر واسه ادای نذر لازمه؟

280 بازدید | 29 پست

شنیدم برای نذری دادن و خیرات اگه از مال و اموال شوهرت بخوای خرج کنی باید خودش خبر داشته باشه و اجازه بده در غیر این صورت قبول نیست درسته؟ من خانه دارم و خودم پولی ندارم در نتیجه از اموال شوهرم استفاده میکنم.یعنی الان بخوام نذر سیب بکنم باید به شوهرم بگم؟

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

بعضی هارضایت کلی میگیرن، تاهردفعه اجازه نگیرن

زنگ بزن همسرت بگومثلا ۴کیلوسیب بخر میخوام پخش کنم، این همین رضایت، نبایدحتما بگید اجازه میدیدمن نذر فلان چیزدارم و...

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نمیدونم از یارانه یا سهام‌ عدالتت بدی چی؟

ایول اونا ماله خودمه بهش نگم هم اوکیه😂👍👍

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

مرسی از پاسخ گویی همه اتون دوستان 🙏❤️

2738
کلا هر نذری بخوای بکنی اجازه همسر لازمه حتی غیر مالی

واقعا یعنی نذر صلوات و زیارت عاشورا هم نیاز به اجازه داره؟

اره براخیرات ونذورات اگرازمال کس دگه باشه رضایت لازمه  امااگربخودتون پولی بدن نیازنیست اجازه بگیرید

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
واقعا یعنی نذر صلوات و زیارت عاشورا هم نیاز به اجازه داره؟

بله همینطوره. من با همسرم صحبت کردم که یکبار برای همیشه برا نذرهای غیرمالی اجازه مو بگیرم و برا مالی ها هم هر دفعه جدا مطرح می کنم

2706