2733
2739
عنوان

مادرشوهرم تو بچه داری کمکم نمیکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 992 بازدید | 48 پست
اصلا هیچ وظیفه ای نداره ،کی گفته حتما باید کاری کنه ،اون زمان خودش همه کارهاشو کرده .

در حالت عادی ابدا وظیفه ای نداره ولی وقتی روزی دوبار میان نقش ناظر کیفی رو اعمال میکنن باید یه گوشه کار رو هم بگیرن!!!غریبه هم میره خونه مردم یه دستی میرسونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در حالت عادی ابدا وظیفه ای نداره ولی وقتی روزی دوبار میان نقش ناظر کیفی رو اعمال میکنن باید یه گوشه ...

نه اینطور نیست مگه میاد شام وناهار میمونه که کمک کنه ،بعد ما از نوع روابط اونها که خبر نداریم ،شاید قبل از بچه دار شدن هم میومده ویا اسی هم زیاد میرفته ،

2728
اصلا هیچ وظیفه ای نداره ،کی گفته حتما باید کاری کنه ،اون زمان خودش همه کارهاشو کرده .

وظیفه داره بیاد تو خونه بشینه گزارش لحظه ای به همه ارسال کنه

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
وظیفه داره بیاد تو خونه بشینه گزارش لحظه ای به همه ارسال کنه

گزارش لحظه ای ازچی ،اینکه بچه خوابید ،بچه بیدار شد ،بچه گریه کرد ،معمولا همه مادر بزرگها از ذوقشون در مورد نوه تازه به دنیا اومده دارن .

از بچه میترسه؟!اوکی تو کار خونه کمک کنه بگو اگه میترسین واسه شیر پس بی زحمت غذا رو بذارین تا من شیرش ...

اصلا وظیفه ای نداره واقعا حیرت‌زده میشم اینجا هیچ وظیفه ای نداره حتی به اندازه یک سر سوزن اگر یک قاشق جابجا کنه لطفشه واقعا عروسا از اون ور بوم افتادن خجالت اوره اینهمه توقع همین که لطف میکنه سر میزنه از سر آدمم زیاده

نه اینطور نیست مگه میاد شام وناهار میمونه که کمک کنه ،بعد ما از نوع روابط اونها که خبر نداریم ،شاید ...

ن قبل بچه مادرشوهرم تو ۳سالی که عروسی کردم ۳بار شام اومده منم زیاد نمیرفتم 

2740
گزارش لحظه ای ازچی ،اینکه بچه خوابید ،بچه بیدار شد ،بچه گریه کرد ،معمولا همه مادر بزرگها از ذوقشون د ...

باشه از ذوقشه

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
گزارش لحظه ای ازچی ،اینکه بچه خوابید ،بچه بیدار شد ،بچه گریه کرد ،معمولا همه مادر بزرگها از ذوقشون د ...

من لیوان چایی با شکلات براش اوردم عکس گرفت گذاشت تو گروه های فامیلی😐

ن قبل بچه مادرشوهرم تو ۳سالی که عروسی کردم ۳بار شام اومده منم زیاد نمیرفتم 

پس گلم از فضولی نیست واقعا ذوق بچه رو داره ،خودت هم اگه دوست داری کمکت کنه مثلا شیشه شیر درست کردی بگو مامان این رو بهش میدی ،احتمالا هم ازاینکه شما ناراحت بشی که به بچه دست میزنه،اون هم اجتناب میکنه ویا کلا از نوزاد میترسه ،این ترس رو یکی از خواهر شوهرهای من داشت  وهم خودش وهگ اطرافیانش بیچاره شدند تا بچه اش بزرگ شد ،مثل یک نوع فوبیا میمونه .

نه اینطور نیست مگه میاد شام وناهار میمونه که کمک کنه ،بعد ما از نوع روابط اونها که خبر نداریم ،شاید ...

ما خبر نداریم خود استارتر میگه مادرشوهرش روزی دو بار میاد و کمکی هم نمیکنه و این اذیتش میکنه.ما هم طبق همین داریم نظر میدیم.

نمیدونم بچه دار شدین یا نه ولی روزهای اول ادم حوصله خودش رو هم نداره و استرس و مسئولیت بچه واقعا جانفرسات!بعد فکر کن یکی تو این وضعیت روزی دوبار بیاد بشینه ور دلت فقط واسه اینکه ببینه چه خبره و نظر الکی بده اینکارو بکن اونکار رو نکن هیچ کمکی هم بهت نکنه!خدا نصیب نکنه  

اصلا وظیفه ای نداره واقعا حیرت‌زده میشم اینجا هیچ وظیفه ای نداره حتی به اندازه یک سر سوزن اگر یک قاش ...

پس عروس هم سر سوزن وظیفه ای نداره روزی دوبار!!!پذیرای مادرشوهر باشه.

من لیوان چایی با شکلات براش اوردم عکس گرفت گذاشت تو گروه های فامیلی😐

من این رو نمیدونم ،متاسفانه خواهر من این عادت رو داره ومن نمیپسندم ،جزو همین الان یهویی هست ،مثلا دوست خوبم  برام شیرینی اورده ،همسایه عزیزم برام غذا اورده ،با خواهرم در حال چیپس خوردن ،

اگر سابقه اینجور کارها رو داره باید دیگه عادی شده باشه برات ،ولی در مورد اومدنش ،باید کاری کنی این اومدن ها عادی نشه ،ووشرایط به قبل زایمانت برگرده ،چون بچه شما هر روز شیرین تر میشه ،وکار شما سخت تر ،مثلا همون دم در بگی بچه رو دارم میخوابونم ،وخودم میخوام استراحت کنم ویا بهانه هایی که بی احترامی هم نشه.

2706