2733
2734
عنوان

مادرشوهرم تو بچه داری کمکم نمیکنه

992 بازدید | 48 پست

من از کسی توقع ندارم ولی از وقتی پسرم به دنیا اومده مادرشوهرم هرروز روزی دو دفعه میاد خونه ما میگه صدای گریه بچه رو شنیدم زود اومدم درصورتی که من نمیزارم گریه کنه ولی بازم بچس دیگه، میاد فقط با بچه حرف میزنه فقطم نگاش میکنه ادعاش میشه بچه رو زیاد دوس داره، پسرم شیرخشکیه شیر درست میکنم میره کنار میگه بیا بده بخوره تموم میشه میگه آروغش بگیر جیشش عوض کن انگار من بلد نیستم خدا شاهده همه رو هم باعشق انجام میدم ولی اصلا هیچ کاری انجام نمیده حتی بچه گریه اش میگیره از رو زمین بلندش نمیکنه صدام میکنه میگه بیا گریه میکنه حالا منم دستم بند کارای خونس مجبورم بیام سمت بچه،شوهرم بهش گفته شیرش بده بخوره گفته من میترسم بپره تو گلوش بر عکس مامان خودم حق مادری به گردن بچه داره،بابام شیر بچه رو میده بغلش میکنه موقع گریه ساکتش میکنه یعنی از بابامم کمتره؟! دوس ندارم بیاد چون میاد خبرای خونم جلوی خودم زنگ میزنه به این و اون میگه که بچه خوابید گریه کرد 

مادر شوهرت واقعا در این مورد وظیفه ای نداره و نمیشه سرزنشش کرد    اگه پدر بزرگ و مادر بزرگی اینکارا رو برا نوه اشون میکنن از لطف و محبتشونه 

یه شوهر مهربون و زحمت کش دارم ولی بنده خدا در آمدش کمه لطفا براش صلوات بفرستین خدا رزق حلالشو بیشتر برامون ببخشه و با دلهای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنید 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم دفعات بعدی که اومد کار بنداز سرش، گریه کرد بگو شما ارومش کنید تا من بیام دستم بنده، شیر خشک اگه میدین درست کنید بدید بهش که به بچه شیر بده خودش، بگید اروغشو شما بگیرید، از این چیزا، درخواست کن. گفت خودت بیا بکن بگو مادرجون خب وقتی شمارو دارم میای کمکم میکنی این یه بارم شما انجام بده دیگه. هی همینجوری بگو بهت گفت اخه فلانشم من انجام دادم بگو دستتون درد نکنه میاید کمک میکنید

شبیه کسیم که میدونه اینجا باید چی بنویسه؟ ^^

خب چکار کنه بنده خدا میترسه خیلی وقته گذشته از زمان بچه داریش.حالا اگه دخالتم میکرد تو بچه داری ی بامبول بود.یادت باشه بچه ی پسرشه!همونجور ک بچتون عزیزه ی روز بزرگ میشه  سرو سامون میگیره نوه دارمیشی .خودتو قاضی کن!بذار حرف بزنه ازش ذوق داره ولی ترسم داره

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
درو بازنکن

😒

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2740
چیه

لئوناردوداوینچیه

خندیدیم‌

😂

اینکه دست به بچه نمیزنه واقعا بخاطر ترسه مادرشوهر من هم همین بود حتی شوهر منو تا دو سالگی خودش حموم نمی‌کرد میداد این و اون حموم میکردن  

ناموس منو همه دیدن یادم میاد غیرتی میشم 😑 😁

خلاصه درکش کن آدم ترسو رو نمیتونی به زور شجاع کنی 

ولی اینکه زیاد میاد اگر اذیت میشی حق داری آدم شاید حوصله نداشته باشه واقعا روزی دو بار کسی بیاد خونه ش 

بهت میگه پوشک عوض کن آروغ بگیر و فلان هم بخاطر اینه که خودش بی دست و پاست فکر می‌کنه تو هم بی دست و پایی و باید بهت بگه با خودش فکر می‌کنه دارم کمک میکنم بد برداشت نکن و حساسیت نشون نده ولی با تسلط خودت کم کم بهش میفهمونی که جای نگرانی نیست اونم به زودی بهت اعتراف می‌کنه که چقدر خوب بلدی بچه بزرگ کنی 

من پسرم بعد تولد زردی گرفته بود دستگاه فتوتراپی گرفتم توی خونه نگهش داشتم مادرشوهرم هم ترسو می‌گفت نه ببر بیمارستان فلان گفتم مامان جان من از پس بچه م برمیام نگران نباش چند بار دیگه هم حرف هایی زد دیدم درست نیست گفتم نه مامان جان این کارها علمی نیستن من انجام نمیدم 

روی موضع خودم میموندم دیگه وقتی نتیجه رو دید فهمید من از خودش بهتر بلدم ول کرد و اعتراف کرد من خیالم از تو راحته  تو به بچه میرسی فلان 

مثلا نوزاد بود بچه هی اصرار میکرد روی پا بخوابون بدون هیچی که نمیشه فلان بعد که بچه رو دید توی چند ماهگی راحت خودش خودشو میخوابونه بدون کمک تازه میفهمید چرا میگم نباید بچه رو به رفتار های اشتباه برای خواب عادت داد 

2706