2737
2734
عنوان

خواهش میکنم بیاید لطفن...بی بی چک منفی و احتمال بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 264 بازدید | 51 پست
من زمانی هفت ماهه بودم انموقع بی بی مثبت شد ،

مرسی عزیرم خدا حفظش کنه براتون اره به دکترمم زنگ زدم گفت دوروز دیگه صبر کن بعدش از بده شاید بی بی نشون نمیده

خدایا یه دنیا ممنونتم که امسال عیدیمو دادی  ۱۴۰۲/۱/۵ بی بی چکم مثبت شد🙏خدایا شکرت که معجزتو نشونم دادی لطفا خودت مراقب معجزت باش که تو بزرگی و بخشنده🙏🌹لطفا برای سلامتی فندق تو دلیم صلوات بفرستید ممنون💞چطور دلت اومد انقدر زود بگیریش ازم اخه خدا جون چطور😭😭۲۸/۱/۱۴۰۲
در نظر بگیر گاهی وقتا هورمونای بدن بهم میریزه یه مدت پریود عقب جلو میشه منم ۳ ساله منتظرم🥲 یه بار ...

ا‌وخی عزیزم ایشالا هرچی زودتر دامنتون سبز بشه❤

خدایا یه دنیا ممنونتم که امسال عیدیمو دادی  ۱۴۰۲/۱/۵ بی بی چکم مثبت شد🙏خدایا شکرت که معجزتو نشونم دادی لطفا خودت مراقب معجزت باش که تو بزرگی و بخشنده🙏🌹لطفا برای سلامتی فندق تو دلیم صلوات بفرستید ممنون💞چطور دلت اومد انقدر زود بگیریش ازم اخه خدا جون چطور😭😭۲۸/۱/۱۴۰۲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر دوست داری بارداریاشی حس کن تو شکمت جنین هست دست بکش رو شکمت ،نازش کن باهاش حرف بزن،خداروشکر کن ، ...

من خیلی اینکارو کردم 

یعنی هربار تاخیر افتاد و علائم داشتم اینکارو کردم اما تهش پریود میشدم و من میموندم یه دنیا حسرت و شکست🥲

واسه همین اینبار فقط سپردم به خدا و به خودم امید الکی نمیدم

میگم خدایا من خیلی بچه میخوام اما میسپرم دست خودت هرجور صلاح میدونی همون کارو بکن

لطفا واسه نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستین🥲❤
مرسی عزیرم خدا حفظش کنه براتون اره به دکترمم زنگ زدم گفت دوروز دیگه صبر کن بعدش از بده شاید بی بی نش ...

وقتی رفتم سونو هفت ماهگی بعد اومدم داروخونه دوتا بی بی گرفتم ،اومدم خونه انموقع نش

ون داد،حتی پنج ماهگی هم نش

ون نداد،

2731
ا‌وخی عزیزم ایشالا هرچی زودتر دامنتون سبز بشه❤

ممنونم عزیزم و همچنین شما

از خدا میخوام همین امسال جفتمون بچه های صحیح و سالم و خوشگلمونو در آغوش بگیریم و بشن چلچراغ زندگیمون😍

مرسییی قشنگگگم لطف کردی حاجت روا باشی عزیزم ان شالله یه همسر خیلی خوب نصیب و روزیت بشه و یه ازدواج ...

سپاس مهربانو جان❤️☘️☘️

تو و اسی و کاربر @ثودک     رو سعی میکنم درطول روز خاطرم بمونه براتون امن یجیب میخونم تا وقتی خبر بارداریتونو بدین بهم به  زودی❤️

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺
سپاس مهربانو جان❤️☘️☘️ تو و اسی و کاربر @ثودک     رو سعی میکنم درطول روز خاطرم بمونه بر ...

مرسییی عزیزدلم خیلی لطف داری

امیدوارم حاجتای قلب مهربونت براورده بشه به بهترین نحو ممکن❤

من فرشته هستم

فکرمیکنم قبلا تو تاپیک دیروز پریروزم کامنت گذاشتی مهربون💓

2738
وقتی رفتم سونو هفت ماهگی بعد اومدم داروخونه دوتا بی بی گرفتم ،اومدم خونه انموقع نش ون داد،حتی پنج م ...

ای جانم چقدر شیرین😊 اخه من اصلاااا سابقه عقب افتادن ندارم زودتر میشم ولی دیر تر نه...الانم دو یا سه روزه دل دردو کمر درد میگیرم فک میکنم دارم پریود میشم ولی بعد چند دقیقه دردا هم غط میشه...امیدوار شدم که کاش باشه

این چیز که می گم شاید واسه شما هم کار ساز باشه و باردار بشید چون زنداداشم و دوتا از جاری هام اینجوری باردار شدن البته از طرف شوهر مشکل نداشتن ... هر روز قبل صبحانه با شکم خالی یک لیوان شیر کنجدسیاه و دو قاشق عسل طبیعی رو باهم قاتی کنید . . یک ماه مصرف کردن و باردار شدن به چشم های خودم دیدم زن داداشم سه سال بود ازدواج کرده بود و بچه دار نمی شد و جاریم پنج سال بود بچه نداشت این دستور رو خانم سال خورده ای بهمون گفت و گفت تو قوی کردن  رحم  خیلی تاثیر داره و درست گفت و نتیجه داشت . . خودم انجام ندادم اما دیدم که تاثیر داشته بخدا

🍁🍂 🍁🍂🍁🍂🍁🍁🤎🧡
سپاس مهربانو جان❤️☘️☘️ تو و اسی و کاربر @ثودک     رو سعی میکنم درطول روز خاطرم بمونه بر ...

الاهی دورت بگردم مرسی عزیزم منم از ته دلمو قلبم از خدا میخوام بهترینا نسیب قلب مهربونت بشه

خوب یه سوال شما فکرت و دلت یکی نیس،

باورکن آخرین بار حتی یجوری بود به همسرم گفتم دیگه فکرکنم باردارم همش دست میکشیدم رو شکمم با بچه خیالی توی ذهنم حرف میزدم حتی تو خونه دراز میکشیدم رو تخت دستمو حلقه میکردم و تو ذهنم یه نوزاد خوشگل تجسم میکردم که ناز و نوازشش میکنم اما خب....

من خیلی اینکارو کردم  یعنی هربار تاخیر افتاد و علائم داشتم اینکارو کردم اما تهش پریود میشدم و ...

من حتی زمانی پریود عقب انداختم بی بی چک همسرم می‌گرفت هرروز میگذاشتم،مسافر بودیم همسرم مجبورم کرد رفتم پد گرفتم،ولی من یه کلام هرروز به خودم به همسرم میگفتم من باردارم،فکرم وقلبم یکی بود،من بچه میخواستم ولی همسرم نه ،

این چیز که می گم شاید واسه شما هم کار ساز باشه و باردار بشید چون زنداداشم و دوتا از جاری هام اینجوری ...

مرسی از اینکه وقت گزاشتی عزیزم ممنون از لطفتون

2706