2733
2734

دوستان من سیکلام ۲۵ نهایت ۲۸ روزس الان ۳۱ روز شده که پریود نشدم ولی بی بی میزنم منفیه،جلوگیریمونم طبیعی بوده احتمالش هست باردار باشم و فعلا نشون نده؟؟ 

خدایا یه دنیا ممنونتم که امسال عیدیمو دادی  ۱۴۰۲/۱/۵ بی بی چکم مثبت شد🙏خدایا شکرت که معجزتو نشونم دادی لطفا خودت مراقب معجزت باش که تو بزرگی و بخشنده🙏🌹لطفا برای سلامتی فندق تو دلیم صلوات بفرستید ممنون💞چطور دلت اومد انقدر زود بگیریش ازم اخه خدا جون چطور😭😭۲۸/۱/۱۴۰۲
نمیخوام ناراحتت کنم ولی من ۱۷ روز پریود نشدم بیبی چک هم میزدم ولی همش منفی بود اخر پریود شدم اگر م ...

اخه تا بحال اصلا عقب نزدم

خدایا یه دنیا ممنونتم که امسال عیدیمو دادی  ۱۴۰۲/۱/۵ بی بی چکم مثبت شد🙏خدایا شکرت که معجزتو نشونم دادی لطفا خودت مراقب معجزت باش که تو بزرگی و بخشنده🙏🌹لطفا برای سلامتی فندق تو دلیم صلوات بفرستید ممنون💞چطور دلت اومد انقدر زود بگیریش ازم اخه خدا جون چطور😭😭۲۸/۱/۱۴۰۲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
انشاالله مثبت میشه ❤️ 

مرسی فدات شم

2740
عزیزم یکم دیگه صبر کن واسه اینکه اذیت نشی ده روز بذار از موعدت بگذره بعد بزن ان شالله که بارداری گل ...

ممنون از لطفت قشنگم❤

اخه تا بحال اصلا عقب نزدم

در نظر بگیر گاهی وقتا هورمونای بدن بهم میریزه یه مدت پریود عقب جلو میشه

منم ۳ ساله منتظرم🥲

یه بار قشنگ یک ماه پریودم عقب افتاد خیلیییم علائم داشتم که دیگه گفتم قطعا باردارم اما یهو بعد یک ماه پریود شدم

لطفا واسه نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستین🥲❤
عزیزم یکم دیگه صبر کن واسه اینکه اذیت نشی ده روز بذار از موعدت بگذره بعد بزن ان شالله که بارداری گل ...

واسه  امضات 6 صلوات فرستادم🤲❤️

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺
برا سبز شدن دامنت، 6 صلوات هدیه کردم به 6 ماهه ی کربلا❤️🤲

شاید باورتون نشه با حرفتون اشکام ریخت واقعا ممنونم از لطفتون خیلی خیلی ممنونم ایشالا هرچی از خدا میخوای بهت بده مهربون

واسه  امضات 6 صلوات فرستادم🤲❤️

مرسییی قشنگگگم لطف کردی

حاجت روا باشی عزیزم

ان شالله یه همسر خیلی خوب نصیب و روزیت بشه و یه ازدواج موفق داشته باشی

لطفا واسه نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستین🥲❤
شاید باورتون نشه با حرفتون اشکام ریخت واقعا ممنونم از لطفتون خیلی خیلی ممنونم ایشالا هرچی از خدا میخ ...

دعا در حق دیگران گیرا تره، ممنونم هموطنم 😘😘😘😘☘️☘️☘️☘️

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺
2706