2733
2734
عنوان

دارم از استرس میمیرم

81 بازدید | 10 پست

خدای من،خیلی استرس دارم،واسه امتحانات نهایی،نمیتونم دزس بخونم از استرس،از اون طرف فشار کنکور

به امید خدا،خانم دکتر آینده هستم  تویی که امضامو خوندی،اگه برام دعا کنی قبول شم،خوشبخت و عاقبت بخیر شم،خدا دل خودمو خانواده مو پر از آرامش کنه،منم از خدا می خوام هیچ وقت رنگ غم نبینی،از خدا می خوام تویی رو که با قلب مهربونت دعام کردیو خوشبخت و عاقبت بخیر کنه،از خدا می خوام سفرت همیشه پر برکت و پر روزی باشه،انشاءالله که تنت همیشه سلامت باشه🤲آمین ای خدای جهانیان

منم

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  

اینقدر استرس دارم نمی تونم درس بخونم🥹🥹🥹

به امید خدا،خانم دکتر آینده هستم  تویی که امضامو خوندی،اگه برام دعا کنی قبول شم،خوشبخت و عاقبت بخیر شم،خدا دل خودمو خانواده مو پر از آرامش کنه،منم از خدا می خوام هیچ وقت رنگ غم نبینی،از خدا می خوام تویی رو که با قلب مهربونت دعام کردیو خوشبخت و عاقبت بخیر کنه،از خدا می خوام سفرت همیشه پر برکت و پر روزی باشه،انشاءالله که تنت همیشه سلامت باشه🤲آمین ای خدای جهانیان
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
تلاش کردی برای کنکور ؟

تلاش که آره

مدیتیشن انجام بده

نمیدونم چیه

2740
تلاش که آره

خب قربونت برم آخه چرا استرس داری

هرکاری که از دستت برمیاد انجام بده 

ولی اصلا به نتیجه فکر نکن 

یادت باشه هیچ تلاشی پیش خدا گم نمیشه 

پس پاشو یا بشین درست رو بخون یا بخواب و فکر الکی نکن 

نمیدونم چیه

یه برنامه ضد استرسه هم اپلیکیشنش هست هم داخل گوگل سرچ کنی برات میاره تمیریناتشو.من انجامش میدم خیلی خوبه استرسم کم شده

صبر انتخاب نیست                                                                اجبار است🙂