2733
2734

من گاهی موقع خواب بیدارما اما انگار وارد یه دنیای دیگه‌ای میشم چهره ادما یهو عوض میشن و به یه موجود وحشتناک تبدیل میشن اون افراد رو هم نمیشناسم...

یعنی دقیقا همون دقایق اولی که سرمو رو بالش میذارم این اتفاق میوفته

فکز میکنم اینا بازی مغزه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم سرچ کن تو نت مسخ واقعیت

وای خدا چرا متوجه حرف من نمیشی شما

مسخ و فسخ و رسخ و نسخ هر کدوم معنی دارن. یکی تبدیل به صورت انسانی، یکی جمادات، یکی حیوانی... حشرات... اشیا...

این حالت شما اسم دیگه ای داره که هیچکدوم از این موارد نیستن

حتما از یه مشاور کمک بگیر

2740
بخاطر استرس

اخه اینهمه ادم

جدا دارم نگران میشم

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
من فکر میکنم دلیلش اینه ک روح آدم اون لحظه رفته آینده و در همون حین جسم در زمان حاله فکر میکنه ک در ...

میدونم بخدا ک فرصت طلبیه ولی میشه درمورد پسرم ازت بپرسم؟

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
وای خدا چرا متوجه حرف من نمیشی شما مسخ و فسخ و رسخ و نسخ هر کدوم معنی دارن. یکی تبدیل به صورت انسان ...

عجب . چی میگی تو ؟ ما یه بیماری روحی داریم به نام مسخ واقعیت حالا هی حرف خودتا بزن

من گاهی موقع خواب بیدارما اما انگار وارد یه دنیای دیگه‌ای میشم چهره ادما یهو عوض میشن و به یه موجود ...

ترسناکه💔

نه بخاطر استرس یا بیماری های دیگه ای مثل دوقطبی هست 

اره ولی خب کسایی هم ک فرافکنی رو آموزش میبینن و انجام میدن دگ روح بعضی وقتا بدون اینک انسان بخواد میره دلیلشو نمیدونم با با کلاس آموزشی و تکنیک اینکارو میکردم بخاطر یکسری دلایل خاص خودم از وقتی استادم گفتش ک برا بیماران اعصاب و ناراحتی های قلبی خیلی خیلی خطرناکه دگ سعی ب ترکش کردم ولی ناخواسته بعضی وقتا روحم میره و موقع برگشت خیلی قبض روح و اذیت هم میشم بگذریم

2706