2737
2739
عنوان

اونایی که کربلا رفتین میشه لطفا بیاین🥰🌱✨

| مشاهده متن کامل بحث + 656 بازدید | 67 پست
منم دعا کنید  کی میرید به سلامتی؟؟؟

والا اواسط یا اواخر اردیبهشت ماه☺️

حتمااااا

اگر یتیم پیدا کنم😅 

مهربونا میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستین؟ اخه میگن با زبونی دعا کن که باهاش گناه نکردی اونم زبون دیگرانه🥹 کاش میشد منم تاپیک بزنم ارشد دانشگاهی ک میخوام قبول شدم و ازمون اسفند رو هم قبول شم و خوشحالیمو سهیم شم باهاتون😔❤️‍🩹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی میگم خنگی خنگی  خب برو اخر متنشو بخون تا بفهمی چی گفته   چقدر بد بینی وقضاوت س ...

تورو خدا تاپیک رو بهم نریزین🥲

مهربونا میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستین؟ اخه میگن با زبونی دعا کن که باهاش گناه نکردی اونم زبون دیگرانه🥹 کاش میشد منم تاپیک بزنم ارشد دانشگاهی ک میخوام قبول شدم و ازمون اسفند رو هم قبول شم و خوشحالیمو سهیم شم باهاتون😔❤️‍🩹
وقتی میگم خنگی خنگی  خب برو اخر متنشو بخون تا بفهمی چی گفته   چقدر بد بینی وقضاوت س ...

شعورت بیشتر از این نمیرسه مرتیکه روانی بی شعور  خنگ خودتبو جدو ابادت فهمیدی 

2731
دوست مون میگه برا اینکه اشک چشمت بیاد قبل سفر کربلا یه هدیه ای کمکی به یتیم بکن خدا دلت رو نرم می‌کن ...

بله بله فهمیدم ☺️🌱🙏🏻

متشکر از هر دو بزرگوار

شعورت بیشتر از این نمیرسه مرتیکه روانی بی شعور  خنگ خودتبو جدو ابادت فهمیدی

من از شما معذرت  میخوام بانو🙏🏻🥹

شما ببخشین♥️

2740