2733
2734

خانوما دو دسته سوال یکی مادی یکی معنوی

مادی ها اینکه

عربی لازمه چقدر بلد باشیم؟

پول همراهتون نقد بود به دینار یا دلار یا ( بعضیا میگن ریالم قبول میکردن)

ارتباط چطوری میگرفتین با همدیکه( مثلا سه نفری رفتین یکیتون جدا شده )؟ سیم کارت خریدین یا رومینگ و نت ازاد؟

معنوی ها اینکه

راسته دعا سری اول مستجابه؟

گریتون گرفت؟( من هیچ وقت گریم نمیاد چیکار کنم اصلا قلبم اونطوری برانگیخته نمیشه.. و این ناراحتم میکنه)

مهربونا میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستین؟ اخه میگن با زبونی دعا کن که باهاش گناه نکردی اونم زبون دیگرانه🥹 کاش میشد منم تاپیک بزنم ارشد دانشگاهی ک میخوام قبول شدم و ازمون اسفند رو هم قبول شم و خوشحالیمو سهیم شم باهاتون😔❤️‍🩹

ریال قبول میکنن

فارسی بلدن

من هردفعه رفتم تا چشمم به ضریح میفته اشکم سرازیر میشه ناخوداگاه

تو هتل وای فای بود با ایران ارتباط میگرفتیم سیم کارت نگرفتم

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم ما دینار بردیم ولی پول ایرانیم میبرن عربی هم لازم نبود فروشنده ها فارسی متوجه میشن سیم کارتم نگرفتیم سر ساعت مشخص زیر تلویزیون حرم حضرت عباس قرار میزاشتیم 

از نشانه های روشنفکری در نی نی سایت:۱-نگاه نکردن برنامه های تلویزیون ایران۲-داشتن دین انسانیت۳-کار نکردن در خانه پدرشوهر۴-به من چه به توچه۵-ازدواج نکردن به روش سنتی۶-نیاوردن بچه و نگهداری از سگ و گربه بجای بچه۷-خطاب کردن کسایی که ۱بچه بیشتر دارن با عنوان بی کلاس و بیفکر۸-قبول نداشتن مسائل دینی ولی فتوا دادن به کسایی که کاشت ناخن و مژه دارن که نماز دلی بخون قبوله (تو که اصلا نمیدونی چی به چیه چرا الکی حکم میدی مهم دله چیه پس آداب و احکام چی!!!)
2731
چشمات خشکبده   برو به یه بچه یتیم کمک کن و دست بکش روی سرش  ببین چجور خوب میشی

جسارت منو ببخشین از لحاظ مادی خیلی دارا نیستم و شاغل هم نیستم

بچه یتیم از کجا بیارم الان🥲 وقت کم دارم🥲

مهربونا میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستین؟ اخه میگن با زبونی دعا کن که باهاش گناه نکردی اونم زبون دیگرانه🥹 کاش میشد منم تاپیک بزنم ارشد دانشگاهی ک میخوام قبول شدم و ازمون اسفند رو هم قبول شم و خوشحالیمو سهیم شم باهاتون😔❤️‍🩹
دلار بهت میدند برو بگیر بعد بفروش خرج  سفرت نصفیش درمیاد

چه جالب نمیدونستم

کجا میدن؟

2740
چشمات خشکبده   برو به یه بچه یتیم کمک کن و دست بکش روی سرش  ببین چجور خوب میشی

این حرف شما مثل این میمونه که کسی به یه سفر خارجی مثلا ترکیه ، دبی یا ... نیاز داره تا حال روحیش عوض بشه  ، بعد تو بهش بگی نرو و بیا پولت رو خرج کار دیگه ای کن ، اون بگه واسه اون کار خیر هم خرج کردم ولی الان میخوام برای حال دل خودم خرج کنم، باز تو بهش میگی نه خرج نکن ؟! یا اصلا دخالت نمیکنی ؟ 

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
دلار بهت میدند برو بگیر بعد بفروش خرج  سفرت نصفیش درمیاد

چه کاری ایه تورو خدا

بعدم برای اربعین فقط دینار دولتی میدن الان باید آزاد تهیه کنن

از نشانه های روشنفکری در نی نی سایت:۱-نگاه نکردن برنامه های تلویزیون ایران۲-داشتن دین انسانیت۳-کار نکردن در خانه پدرشوهر۴-به من چه به توچه۵-ازدواج نکردن به روش سنتی۶-نیاوردن بچه و نگهداری از سگ و گربه بجای بچه۷-خطاب کردن کسایی که ۱بچه بیشتر دارن با عنوان بی کلاس و بیفکر۸-قبول نداشتن مسائل دینی ولی فتوا دادن به کسایی که کاشت ناخن و مژه دارن که نماز دلی بخون قبوله (تو که اصلا نمیدونی چی به چیه چرا الکی حکم میدی مهم دله چیه پس آداب و احکام چی!!!)
ریال قبول میکنن فارسی بلدن من هردفعه رفتم تا چشمم به ضریح میفته اشکم سرازیر میشه ناخوداگاه تو هتل ...

مرسی ازت مهربون ترینم🥰♥️ 

امیدوارم فرزندت سالم و صالح بدنیا بیاد🥰🌱✨

جسارت منو ببخشین از لحاظ مادی خیلی دارا نیستم و شاغل هم نیستم بچه یتیم از کجا بیارم الان🥲 وقت کم د ...

مگه میگم برو ده میلیون بهش بده؟؟؟. 

تو اشنا 

همسایه بچه ایی که یتیمه برو براش کوبیده بگیر 

بهش بده بخوره

پول ایرانی قبول میکنن ولی دینار هم داشته باش نه باباعربی نمیخواد بلد باشی اونا خودشون فارسی بلدن ما کلا ازاونجا زیاد خرید نکردیم جنس هاشونو اصلن دوس نداشتم وقیمت هاشون خیلی بالا بود از همینجا سوغات خریدم فقط از نجف هل واز کربلا مهر خریدم تبرکی 

آره عزیزم اصن طرف ضریح امام حسین میشی ناخواسته اشک میریزی ولی بقیه حرمها اینجور نیس حرم امام علی یه آرامش خییییییلی عجیبی داره وصف نشدنی 

خیییلی التماس دعا دلم رفت اصلن 😭😭

اول وآخر خودتی وخدا تماااام

اکثرمغازه دارهاشون فارسی میفهمن و حرف میزنن

پول هم پول خودمون روقبول میکنن حتی میتونی کارت بدی میکشن پول ایرانی بهت میدن

بعدم واسه اشک گفتی شما بین الحرمین رو که ببینی اشکت سرازیرمیشع

رفتی منم دعاکن بگو آقابطلبم که دلم یه ذره شده واسه بین الحرمینت😥😥

میشه دعام کنین؟میشه بگین امسال دعوتم کنه؟من حدود۱۲سال پیش رفتم.راهنمایی بودم.جزو عمرت حساب نمیشه.

چشم حتما ✨

2706