2733
2734
عنوان

کیا شوهرشون دی ماهیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 409 بازدید | 54 پست
میدونی نکه نخوان بکشن انگاری مدلشونه که نمیتونن درست ابراز کنن

به چه چیزایی توی یه دختر جذب میشن؟؟ 

وقتی به این فکر میکنم که یه عده از آدما وااااقعا فاقد درک و فهم و شعور هستند، خیییلی از این دنیا میترسم.     آقایون، درخواست دوستی ندید. و از این کارِتون خجالت بکشید.            یک نکته برای همه ی عزیزان: لزومی نداره همه جا عقده ای بودنتونو جاااار بزنید (خطاب به هرکس که عقده ایه و با عقده هاش دیگرانو آزار میده)                      کاربر جدید نیستم دوستای گلم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به چه چیزایی توی یه دختر جذب میشن؟؟ 

خب ادم با ادم فرق داره ولی اکثرا دنبال کشف کردن دختران دوست دارن طرف مقابلشون دست نیافتنی و یمقداری پیچیده باشه

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
2731
خوبی نداره؟؟ 

نه والا هرچی صفت منفیه توی داییم بوده 

داداشم و داییم جفتشون 36 سالشونه الان 8 ساله باهم قهرن 😣

وَالـْـعـَـصـْـر کـِه بــی عـِشْـــقِ تـْـو، مـَن خُـسْـرانـَـم♥️
بله سرد مغرور قهرقهرو احترام و دوست دارن ازشون توی جمع تعریف کردنو خیلی دوس دارن  تند و عص ...

از چه رفتاری توی یه دختر خوششون میاد؟؟ 

وقتی به این فکر میکنم که یه عده از آدما وااااقعا فاقد درک و فهم و شعور هستند، خیییلی از این دنیا میترسم.     آقایون، درخواست دوستی ندید. و از این کارِتون خجالت بکشید.            یک نکته برای همه ی عزیزان: لزومی نداره همه جا عقده ای بودنتونو جاااار بزنید (خطاب به هرکس که عقده ایه و با عقده هاش دیگرانو آزار میده)                      کاربر جدید نیستم دوستای گلم
2740
با درک  با شعور  بگو بخند  مهمون نواز  آدم روزای سخت

چجوری به یه دختر جذب میشن؟ 

بیشتر به تیپ اهمیت میده و اینکه طرف خنگ نباشه و اینکه دلش میخوادهمسرش زیاد کنه نباشه

عه؟ هووووم مرسی 

شوهرم پسرم دخترم شوهرخواهرم عموم‌پسر عموم دی ماهی ان تقریبا شناخت دارم ازشون

از بیرون فکر مقکنی سرد ومغردرن ولی اصلن اینجوری نیس کلا مرد عملن زبون باز نیستن که هی قربون صدقه برن ولی توعمل نشون ندند یکم شاید زنی که احساساتی باشه اذیت بشه ولی قابل اطمینان وتکیه گاه خوبی هستن 

اول وآخر خودتی وخدا تماااام
2706