2737
2739
عنوان

کیا شوهرشون دی ماهیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 412 بازدید | 54 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سرسنگین باشی  محبت کلامی کنی هواش ودداشته باشی  محترمانه رفتار کنی شوخی بی جا نکنی  ...

وای من متاسفانه آدم سر سنگینی نیستم و خیلی اهل بگو بخندم. اه خاک تو اون سر سبکم 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

وقتی به این فکر میکنم که یه عده از آدما وااااقعا فاقد درک و فهم و شعور هستند، خیییلی از این دنیا میترسم.     آقایون، درخواست دوستی ندید. و از این کارِتون خجالت بکشید.            یک نکته برای همه ی عزیزان: لزومی نداره همه جا عقده ای بودنتونو جاااار بزنید (خطاب به هرکس که عقده ایه و با عقده هاش دیگرانو آزار میده)                      کاربر جدید نیستم دوستای گلم
2731

همسر من دی ماهیه،

قهر قهرو هست،مغرور تاحدودی و تاحدودی هم سرد هست ولی نه خیلی.گاهی که قهر میکنیم میاد نازمو می‌کشه و پیش قدم میشه ولی گاهی از موضع خودش اصلا کوتاه نمیاد،برای همین میگم نسبتا مغروره.پنجاه پنجاهه تقریبا.ابراز علاقه هم داره ولی نه درحدی که من میخام ولی صفرم نیست مثلا 60درصده تو این موضوع،ولی من صددرصد می‌خوام چون خیلی احساسات برام مهمه

همسر من دی ماهیه، قهر قهرو هست،مغرور تاحدودی و تاحدودی هم سرد هست ولی نه خیلی.گاهی که قهر میکنیم می ...

عزیزم این مرد به چه صفاتی توی یه دختر جذب میشه؟؟ 

وقتی به این فکر میکنم که یه عده از آدما وااااقعا فاقد درک و فهم و شعور هستند، خیییلی از این دنیا میترسم.     آقایون، درخواست دوستی ندید. و از این کارِتون خجالت بکشید.            یک نکته برای همه ی عزیزان: لزومی نداره همه جا عقده ای بودنتونو جاااار بزنید (خطاب به هرکس که عقده ایه و با عقده هاش دیگرانو آزار میده)                      کاربر جدید نیستم دوستای گلم
عزیزم این مرد به چه صفاتی توی یه دختر جذب میشه؟؟ 

نجابت و سنگینی .خانواده دار بودن.زیبایی.اینا چیزاییه که بهم گفته بخاطرش اومدم دنبالت ولی الان که وارد زندگی شدیم بارها بهم گفته من آنقدر دوست دارم زنم مثل پروانه دورم بگرده و عاشقم باشه و باهام مهربون صحبت کنه و...میگه اونوقت اگه اینطوری باشه منم حلوا حلواش میکنم.البته همه مردا این ویژگی رو‌میخوان🤣🤣کیه که انجام بده،وقتی رو اعصاب راه میرم آدم نمیتونه دورشون بگرده،باید تشر هم بری بهشون

نجابت و سنگینی .خانواده دار بودن.زیبایی.اینا چیزاییه که بهم گفته بخاطرش اومدم دنبالت ولی ا ...

وای منه خنگ چقدر جلف و سبک بودم

پس بگو چرا جذبم نشد

من خیلی بگو بخندم متاسفانه 

2738
وای منه خنگ چقدر جلف و سبک بودم پس بگو چرا جذبم نشد من خیلی بگو بخندم متاسفانه 

خودت باش،هرکس خوشش اومد اومد،نیومد به جهنم..تااخر عمر که نمیتونی فیلم بازی کنی،اگر واقعا بگو بخندی هستی تظاهر به سنگینی و سکوت نکن..چون در دراز مدت اگر قرار باشه کنارش نقش بازی کنی چیزی ازت نمی‌مونه افسرده و پریشان حال میشی،

خودت باش،هرکس خوشش اومد اومد،نیومد به جهنم..تااخر عمر که نمیتونی فیلم بازی کنی،اگر واقعا بگو بخندی ه ...

آخه خییییلی دوسش دارم. خیلی برام جذابه 😔😔