2737
2734
عنوان

نگران همسرم هستم😢

1289 بازدید | 62 پست

سرشب دیدم رنگش پریده ست رفت تو حیاط باعرض معذرت دیدم داره بالا میاره دویدم سمت توحیاط  وقتی همسرم حالش بد میشه من استرس میگیرم حالم از اون بدتر میشه😭

بدنم مثل بید میلرزید داشتم غش میکردم همسر بیچاره ام با اون حالش  همش بهم میگفت چیزیم نیست چیزیم نیست کم مونده بود زنگ بزنه اورژانس بیان منو ببرن

الان بهتره خوابیده ولی بدنش خیلی سرده پتو کشیدم روش ولی بدنش گرم نمیشه چیکار کنم نگرانشم خوابم نمیبره😢

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹

کاش میبردیش دکتر

چک کن تب نکنه تو خواب

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بالا آورده مطمئن باش حالش خیلی بهتره

توام بخواب

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
2731
ببین تب داره

نه عزیرم تب نداره پیشونیش خیلی سرده😢

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹

مشروب خورده؟

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
2740

شوهرمنم چشمش ورم کردبازنمیشد یهو دیدم بیحال شده شام هم زیادنخورد خوابش برده منم خیلی نگرانشم نمیدونم یهو چیششد،ویروسه یا بخاطراینکه دیشب خیلی حرص خورد

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍
کاش میبردیش دکتر چک کن تب نکنه تو خواب

نه عزیزم تب نداره

پیشونیش خیلی سرده

فکرنکنم تا صبح بتونم بخوابم همش چک میکنم

زنگ بزن ۱۱۵ ازش راهنمایی بخواه  حتما ببر دکتر خب ؟ یا بزن بیان خونه معاینه کنن تا زود تر خوب ...

اورژانس باید رو به موت باشی تا افتخار بده بیاد برای یه بالا آوردن ساده میاد معاینه می‌کنه 😵‍💫

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
بالا آورده مطمئن باش حالش خیلی بهتره توام بخواب

بله عزیزم خودشم گفت بالا آوردم حالم بهتر شده ولی بدنش حیلی سرده میترسم

نه عزیزم تب نداره پیشونیش خیلی سرده فکرنکنم تا صبح بتونم بخوابم همش چک میکنم

میگم یهو تبو لرز نکنه

ولی بالا اورده خیلی خوبه بخواب گوشیتو بزن رو زنگ دو ساعت یبار بیدار شد

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 

ویروس منم دوروز پیش از سرکار اومدم چنان لرزی یهو گرفتم سرم منفجر میشد گلوم ورم کرده بود نتونستم فرداش برم مرخصی گرفتم.  بزار فقط استراحت کنه

برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی صلوات بفرسین ❤🙏                                                                       روزی شعار کل جهان میشود علی🍀 باور کنید کل اذان میشود علی❤  فقط حیدر امیرالمونین است
2706