2733
2739

میره موقع عمل،خیلی با بابام شوخی میکنه قصدش بیحرمتی نیست اما طرف مقابل ممکنه اینجور برداشت کنه،اعصابمخورده،همه رفتارای بدشومیگم قراره ترک کنه و کلا موقع جمع ومهمانی یادش میره،اخری از دستشیا خودمو میکشم یا سکته میکنم،هشتاد درصد خوبه اما اون بیست درصد با اون۸۰برابره حسرته هرچی زن و شوهرو میخورم که اونا اینجورنیستن،کاش بچه نداشتم کاش میشد بزارمشو ب م تا ازتنهایی دق کنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم از شوخی و سبکسریهای شوهرم حرص میخوردم جلو فامیل خجالت میکشیدم

ولی وقتی خیانت کرد دیگه هر کاری کرد برام مهم نبود

چون دیگه ادم نبود

خدا لعنت کنه همه ی زن ومردهای متاهل خیانتکار را
2738
چرا اذیتش میکنی  شخصیتش اونطوریه دوران نامزدی چیکار میکردی که الان اذیتش کنی

آره والا با پیرمرد هم شوخی می‌کنه که حوصله ش سر نره 

والا فکر کنم خیلی انرژی داره 

اینجور آدما دل خیلی مهربونی دارن با همه صادقانه رفتار میکنن

همه رو با یه چشم میبینن 

سیاست ندارن

خدا از این آدما قسمت منم کنه🥹

منم از شوخی و سبکسریهای شوهرم حرص میخوردم جلو فامیل خجالت میکشیدم ولی وقتی خیانت کرد دیگه هر کاری ک ...

نه من اهل خیانت نیست ولی ببین برام مهم نیست که اهل خیانت نیست قبلنا با یه اخمش دلم میشکست اما اللن دیگه برام مهم نیست انقدر حرصم داده

چه شوخی می‌کنه با بابات😐

ببین تو جمع مثلا میشینیم میگه خیلی میخوابن و هر هر میخنده در صورتی که اونجور نیس بابای من سی سال معلم بوده و صبح شش بیدار بوده یا چه میدونم الان چی بگم آزار دهندس رفتارش دوست ندارم اصلا بابام اینا بیان خونمون مخصوصا اینکه با فامیلامون یجا جمع بشیم

خوب متوجه نشدم مگه چیکارمیکنه

شوخی های بی مورد که حس میکنه شوخیه ومیدونم بابام ناراحت میشه اما بنده خدا چیزی نمیگه میخنده ،نه اینا علنا بی حرمتی کنه که قصدش بی حرمتی کردن باشه اما کارش بده بالاخره بابام پدرزنشه و جایگاهی باید براش دتطته باشه

2706