2737
2739
عنوان

چجور کات کنم که ناراحت نشه؟

285 بازدید | 27 پست

حدودن سه هفته هست با یه پسر وارد رابطه شدم خیلی دختر پرحرف و پرشور و هیجانم و دوست دارم همش حرف بزنم ولی این آدم حتی باهام حرف نمیزنه لال نیست ولی توی روی دوستاش یا جمع های دوستانه حتی ازش سوال میپرسم جواب نمیده میاد با پیام جوابمو میده در این حد خجالتیه ولی اصلا نمیتونم دیگه باهاش ارتباط بگیرم 

خیلی توی چت اخلاقش خوبه ولی توی رو نمیتونه باهام حرف بزنه و من نمیدونم چجور انرژیمو خاموش کنم تا زیاد پیشش پرحرفی نکنم

توی جمع حرف نمیزنه ولی با نگاهش قورتم میده انقدر نگاه میکنه بهم نمیدونم چرا حتی موقع شام خوردن خیلی نگاهم میکرد نمیدونم نگاهش از رو دوست داشتن بوده یا چی ولی خیلی معذب میشدم از یه طرفم ناراحت بودم که جلوی دختر خاله هام یا دوستام بهم بی محلی میکرد و جوابمو نمیداد با سر بهم علامت آره یا نه رو نشون میداد

نمیدونم چجور کات کنم که ناراحت نشه لطفا اگه جمله مناسبی دارید بهم بگید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهش بگو خانوادم متوجه شدن خواستن باهات قطع ارتباط کنم

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»
2731
2738

به راحتی.

بهش بگو از لحاظ تایپ شخصیتی با هم سازگار نیستید و علاقه ای به ادامه ارتباط با اون نداری. 

ناراحت میشه ولی الان ناراحت بشه بهتر از دو روز دیگه است،چون به مرور وابستگی ایجاد میشه و اونوقت دل بیشتر می‌شکنه 

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩

سه هفته که خیلی مدت کمیه که بگیم دلبسته شده بخوای جدا بشی ازش میمیره! به نظرم صاف و پوست کنده بگو این مدت حس کردم بهم نمیخوریم ولی واست احترام زیادی قائلم.امیدوارم مورد مناسبتو پیدا کنی خداحافظ

بهش بگو سلام، امیدوارم حالت خوب باشه، راستش خواستم یه چیزی بهت بگم امیدوارم از دستم ناراحت نشی، تو پسر خوبی هستی، با شخصیت، خوش تیپ ، خوش اخلاق، اما ما به درد هم نمی‌خوریم، امیدوارم که موفق باشی خداحافظ

من یک‌ روز خواستم یه آدم خوشگل و خوشتیپ رو بغل کنیم، تق خوردم به آیینه، 😎☺️
2706