2733
2734
عنوان

سفر کربلا

125 بازدید | 24 پست

دوستان سلام اگه کسی جدیدا رفته کربلا یا زیاد اونجا رفت و آمد داره می‌تونه بگه هزینه مثلا ۵ روز اقامت تو ی هتل متوسط تو ماه محرم برا یک نفر چقدره؟ من همسرم پارسال رفته بود اما الان قیمت دلار و دینار تغییر پیدا کرده  امسال دلش بدجور حرم میخواد چند ماه دیگه تولدشه گوشیشم شکسته میخواستم برا تولدش پول جمع کنم گوشی بخرم ولی امروز زیر زبونشو کشیدم دیدم کربلارو ب گوشی ترجیح میده میخام ببینم حداقل چقد هزینه داره بجای گوشی هزینه سفرشو جور کنم البته قصدش سفر هوایی و با کاروان نیس احتمالا با گروه دوستانشون بره با خودروی شخصی تا مرز و بعد اونم هزینه ایاب و ذهاب تا نجف و کربلا کرایه ون و اتوبوس و...حداقل و حداکثر هزینه ها در چه حدود میشه

موقع محرم گرون میشه بلیطا و هتلا

مگر اینکه با کاروان برید

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗                                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤

حداکثر با تور هوایی یک هفته ۱۸ م 

قیمت روووووووووز ( کربلا نجف کاظمین)

( این تهشه دیگه) حداقل رو نمیدونم

مهربونا میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستین؟ اخه میگن با زبونی دعا کن که باهاش گناه نکردی اونم زبون دیگرانه🥹 کاش میشد منم تاپیک بزنم ارشد دانشگاهی ک میخوام قبول شدم و ازمون اسفند رو هم قبول شم و خوشحالیمو سهیم شم باهاتون😔❤️‍🩹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حداکثر با تور هوایی یک هفته ۱۸ م  قیمت روووووووووز ( کربلا نجف کاظمین) ( این تهشه دیگه) حداقل ...

ن هوایی زیاد میشه بعد اینا چون دوستانه شخصی میرن هربار با کاروان فک نکنم دمخور بشن با چنتا آشنای خودی میرن با ماشین شخصی. اینجوری کمتر درمیاد؟

پارسال رفتیم کرایه فقط دادیم شبم تو بیرون حرم خوابیدیم 3900اینطور فقط کرایه هامون شد همین‌‌.. غذا و.. اونجا دادن و دلی دفعه بعد برم با کاروان ک ببره هتل یا خودم میرم هتل با همسر چون اذیت بودیم یکم... دیدم هزینه امسال7 تومن بود کاروان 7روزه بود سفر  ولی دوستم با کاروان رفت 4روزه5500با هتل و کرایع

2740
چرا با تور نمیری؟ 

من خودم با تور رفتم ده سال پیش هزینش مفت بود ولی شوهرم با دوستاش با ماشین شخصی تا مرز میرن بعدش با ویزا و پاسپورت از مرز رد میشن ون میگیرن مستقیم تا خود حرم

ن هوایی زیاد میشه بعد اینا چون دوستانه شخصی میرن هربار با کاروان فک نکنم دمخور بشن با چنتا آشنای خود ...

والا گفتی حداقل و حداکثر

من حداکثرشو گفتم

ولی کاروان و تور  و اژانس های مسافرتی بهتره در کل. تعداد بیشتره  و قرارداد دارن قیمتاشون منصفانه تره به نسبت تکی.

مهربونا میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستین؟ اخه میگن با زبونی دعا کن که باهاش گناه نکردی اونم زبون دیگرانه🥹 کاش میشد منم تاپیک بزنم ارشد دانشگاهی ک میخوام قبول شدم و ازمون اسفند رو هم قبول شم و خوشحالیمو سهیم شم باهاتون😔❤️‍🩹
کاروان که بیشتر میگیره ولی خب ممنون از لطفتون حتما از تورهای زیارتی قیمت میگیرم

نه خب کاروان هم بستگی به جایی که اقامت دارین حساب میکنه

مثلا میتونه ببره بهترین هتلای اطراف حرم

یا میتونه ببره تو یه حسینیه اطراف حرم

خواهش میکنم عزیزم

آره تور هم خوبه... ان شاءالله هرچی خیره

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗                                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤
من خودم با تور رفتم ده سال پیش هزینش مفت بود ولی شوهرم با دوستاش با ماشین شخصی تا مرز میرن بعدش با و ...

فک کنم غذاشونم از حرم بگیرن بیان😂😂 چقدر خود کفا ان😂😂😂😂😂😂😂😂

یاخداااا😲

هتل گرونه چون به دینار و دلاره 

الان طوریه که بخوای با کاروان بری به صرفه تره 

شهر ما ۸۵۰۰ هفت روزه با اتوبوس فکر کن شش شب از ۲۵۰۰چقدر میشه ؟ کاروان هم هتل هم ناهار و شام و ایاب و ذهاب با خودشونه

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
2706