2737
2739
عنوان

سفر کربلا

| مشاهده متن کامل بحث + 159 بازدید | 24 پست
پارسال رفتیم کرایه فقط دادیم شبم تو بیرون حرم خوابیدیم 3900اینطور فقط کرایه هامون شد همین‌‌.. غذا و. ...

اره محرم چون غذا همش نذریه اصلا آدم اعتماد نمیکنه پول به غذای بیرونی بده نه از روی خساست بخاطر بهداشت میگم

خیلی از ایرانیا تو موکلهای نذری چنان غذاهای خوشمزه ای میدن که هم ذائقه ایرانی جور درمیاد هم همیشه تازه و گرمه

نه خب کاروان هم بستگی به جایی که اقامت دارین حساب میکنه مثلا میتونه ببره بهترین هتلای اطراف حرم یا ...

حسینیه مگ اجازه اسکان میدن؟

مهربونا میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستین؟ اخه میگن با زبونی دعا کن که باهاش گناه نکردی اونم زبون دیگرانه🥹 کاش میشد منم تاپیک بزنم ارشد دانشگاهی ک میخوام قبول شدم و ازمون اسفند رو هم قبول شم و خوشحالیمو سهیم شم باهاتون😔❤️‍🩹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حسینیه مگ اجازه اسکان میدن؟

آره

خیلی دیدم

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗               «یه دختر ناناز قراره تا چند ماه دیگه مهمون خونمون شه😍✨👧🏻»                                                                            گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤
2731
هتل گرونه چون به دینار و دلاره  الان طوریه که بخوای با کاروان بری به صرفه تره  شهر ما ۸۵ ...

بله من خودم ده سال پیش با پدر مادرم رفتیم سه نفری هزینه پرواز رفت و برگشت و شام و ناهار و صبحانه و هتل و سوغاتی و خرید و... برا سه نفر ۷ تومنم نشد

بله من خودم ده سال پیش با پدر مادرم رفتیم سه نفری هزینه پرواز رفت و برگشت و شام و ناهار و صبحانه و ه ...

کلا کربلا باید طلبیده بشی اگر آقا صداش کرده باشه جوری هزینه هاش مهیا میشه که فقط متوجه میشه تو بین الحرمین داره قدم می‌زاره

آخ کاش میشد یه بار دیگه برم بین الحرمین ببینم 

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
کلا کربلا باید طلبیده بشی اگر آقا صداش کرده باشه جوری هزینه هاش مهیا میشه که فقط متوجه میشه تو بین ا ...

دقیقا اونم سه بار رفته هرسه بار تا دقیقه نود معلوم نبود برن نرن یهو دوستش گفت وسایلتونو جمع کنید راه بیفتیم 

2740
دقیقا اونم سه بار رفته هرسه بار تا دقیقه نود معلوم نبود برن نرن یهو دوستش گفت وسایلتونو جمع کنید راه ...

سلام یه کانال توایتا هست کربلای ارزان سرچ کنید ۴م حدودا.حالا میخوای شما۳م به همسرت بده ولی بااین کاروانا به صرفه تره انگار چک هم قبول میکنند اگ شرایط مالی نداشته باشی بدون سودالبته

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

اربعین که هزینه ای نداره.

من از مرز خسروز تا نجف حدودا ۱۰ دینار شد که پارسال میشد ۳۰۰ هزار تومان به پول ما.

نجف تا کربلا هم که پیاده روی بود ولی با ون ۳ دینار میگرفتن.

کربلا هم تا مرز خسروی ۸ دینار دادم.

خواب و غذا هم که تو موکب ها غذا میدادن .

ولی اگه بخوای غیر از اربعین بری با کاروان بری بهتره.

چون هم غذای ایرانی میدن هم هتل ارزون تر میشه.

وقتای دیگه خودت بری.غذاشون عراقیه که با ذایقه ما جور در نمیاد